Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parasiyla 3ds max cizen tanidigi

Ben&Jerry's

Öne çıkan mesajlar

uzatmaya gerek yok bencede ben diyorum ki bi dikdörtgen çizdirmeye milyarlar verilmez isteyen verir ama o adamın harcayacak çok parası vardır. işin ederi dediğim kadar. Geçen 3 tane farklı farklı şişe çizdirdik baya baya kaliteli birşeyler çıktı ortaya.Çocuk renderını falan da güzel almış özenmiş bezenmiş. 3 şişeye toplamda 50 lira verdik
Sosyal ağlarda paylaş

abi hala dikdortgen diyosun, dikdortgen degil olay :D adam ic mimari projesi veriyo ki bitirme projesi illa ki detaylidir o proje. adamin mekani dairesel belki ahah ne biliosun belki tavani egimli, zor bi aydinlatma detayi var falan filan. dikdortgene taktin kafayi sen, o programlarda sadece dikdortgen cizilmio, siseyle bilmem kac metre karelik bitirme projeside ayni fiyat olmasin bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

topic şeye döndü.
kalp cerrahı geliyor bi tane,
-"abi benim parmağım kanıyor bir yara bandı getirsene ordan" diyorsun.
- "10 milyar ver" diyor.
- "e ama yara diyorum, bant diyorum, ne 10 milyarı?"
- "bunlar çok kapsamlı işler tamam mı, sen anlamdan etmeden konuşuyorsun, bir yara bandı diye çok görüyorsun, ben boşuna mı bunun eğitimini aldım, paşa paşa ödeyeceksin 10 milyarı" diye atar yapıyor.
- "tamam abi tamam ben aldım zaten yara bandını."
Sosyal ağlarda paylaş

beyler tartışılan konuda her iki taraf da haksız sayılmaz ancak 3d dir, tasarımdır vs işler süreklilik öngörmeyen, sayılı ofis ve profesyonel mantıkla çalışılan yerler dışında freelance olayları etrafında döndüğü için, iş basit olsa da herkes kazancını dengelemek zorunda. hani bu her iş dalında öyledir ki, çilingir gelir tek hareketle kapıyı açar 30 lirayı alır gider. diyemezsin ki çok pahalı diye. bu da öyle bişey. ha herkes böyle olacak diye bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...