Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parasiyla 3ds max cizen tanidigi

Ben&Jerry's

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

bitirme projesinde hala 3dsmax öğrenmemiş iç mimarlık öğrencisi? hangi üni bu?

sadece ben bilmiyorum diyebilirim 3ds max de bi icmimari program degil eliyle cizemeyenler tercih ediyo ama bu donem vaktim olmuycak elle cizmeye o yuzden istiyorum okuluda soylemiyim bitirme alan cok az insan var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

500 liraya çizen bulursun araştır. lan zaten herşeyi program yapıyo millet bi dikdörtgen çizmeye milyarlar istiyo

yorumun efsane olmus ya. evet bi tusa basiorum ben sandalye cikio mesela 2000 lira aliyorum. program super her sey tek tus basiyon kare falan cikio muthis. bi dikdortgenle olsa keske.
Sosyal ağlarda paylaş

tasarımını sen yap güzel yap istediğin parayı al eyw. benim iş dolayısıyla gördüğüm o kadar uçuk adamlar var ki tasarımı vercez koda çevircen diyoruz psd > html sitelerinin 50 dolara layıkıyla yaptığı işi adam 400 500 lira çekiyo. Hakedilcek iş var hakedilmiycek iş var. bi de kimse kendini padişahın sol tarafından çıkma bir bulunmazlığa sahip sanmasın
Sosyal ağlarda paylaş

tasarimi kendi yapmasada sana bilgisini ve emegini sunuyor adam para karsiligi illa tasarim mi yapmasi lazim, adam hazir verilen isi bile profesyonelce ve eksiksiz yapiyorsa hakkettigi fiyati cekiyodur sana yaptirir yada yaptirmazsin. ucuz yapan adama gidiceksiniz ozaman, onunda neden ucuz fiyat cektigi mechul zaten bi eksigi olmasa neden ucuza yapsin dimi. bizim oglanda yapar bunu gibi bisi bu yada amcamin oglu 50 liraya yapiyo, e ozaman git ona abi. alirsin yada almassin.
Sosyal ağlarda paylaş

Lauranas said:

tasarimi kendi yapmasada sana bilgisini ve emegini sunuyor adam para karsiligi illa tasarim mi yapmasi lazim, adam hazir verilen isi bile profesyonelce ve eksiksiz yapiyorsa hakkettigi fiyati cekiyodur sana yaptirir yada yaptirmazsin. ucuz yapan adama gidiceksiniz ozaman, onunda neden ucuz fiyat cektigi mechul zaten bi eksigi olmasa neden ucuza yapsin dimi. bizim oglanda yapar bunu gibi bisi bu yada amcamin oglu 50 liraya yapiyo, e ozaman git ona abi. alirsin yada almassin.

amma çemkirdiniz ha.
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

500 liraya çizen bulursun araştır. lan zaten herşeyi program yapıyo millet bi dikdörtgen çizmeye milyarlar istiyo

dedin ya ondan dedim. buyuk ihtimalle 2500 lira isteyen adam`i cok buldun onun icin yaa abi bi diktorgen cizio 2500 milyar alio yaee git 500 e yaptir dedin falan. neyse 2.si o parayi hak edip etmedigi konusu ona sen karar vermessin adamin yaptigi isin kalitesi karar verir, edigim gibi bakarsin adamin gecmis islerine guzeldir, kalitelidir belli olur o adama verirsin o parayi ter termiz isin biter. daha fazla tartismaya gerek yok isteyen, istedegi yere yaptirir isini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...