Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgili hamamböcekleri,

siddharta

Öne çıkan mesajlar

abi hamam bocegi fln gene bi nebze iyi geliyo bana ya, gecen baklonun kapisini acik biraktim aksam uzeri, birakmaz olaydim gece uyurken odada helikopter sesi fln duymaya basladim isigi bi actim perdede duran 2 adet mantis elim kadar ! hayvan bide cins ki sorma gitsin kafasini fln cevirip bakiyo "ne var bilader, ne ayaksin?" dermiscesine bi anten var wifi fln baglanir yani direk gozler fln cok ayri mevzu zaten resmen kavga ettim hayvanlarla ya ustune bastim ayagimi tuttu o derece gucluler... ayrica cok da cevik ve hizlilar yani ole yavas fln sanmayin bi kac terlik attim dodge etti
Sosyal ağlarda paylaş

böcek iyi gene. hani böceklere fazlaca acımıyorsun nihayetinde.
bizim eve öle bi süleymancık girmişti. yakalanmadan önce duvarla tavan arasında salak hayvan öle duruyordu.
şöle bişi işte

şimdi salak hayvan kıştan şultan, geh eppek vereyim, marul vereyim rüşveti ile açık cama yönlendirmeden hiç anlamadığı gibi pek de bi hızlı hareket edip kayboluyor ortamdan. hep de köşelerde.. baktık kavanozla da olacak gibi değil. ayrıca kuyruğu falan bırakıyormuş ele alınca, e duvar kağıdına da zarar o..

elektrik süpürgesi ile çekip kağıt poşetten dışarı bıraktık şaşkını.

bu bizim eve giren değil bu arada. çekmedim foto falan o zaman

Sosyal ağlarda paylaş

heueheu...dışarı çıkınca kurt deliğine girmiş de farklı bir evrene çıkmış gibi olmuştur hayvan..."neydeyim yaa"..
dasaaa said:

süpürge çekince kafasını şöle çizgifilmlerdeki gibi akıma kaptırmadan önce fıtı fıtı titretip içine girmişti borunun..

komikti bayağı
Sosyal ağlarda paylaş

cambazct said:

abi hamam bocegi fln gene bi nebze iyi geliyo bana ya, gecen baklonun kapisini acik biraktim aksam uzeri, birakmaz olaydim gece uyurken odada helikopter sesi fln duymaya basladim isigi bi actim perdede duran 2 adet mantis elim kadar ! hayvan bide cins ki sorma gitsin kafasini fln cevirip bakiyo "ne var bilader, ne ayaksin?" dermiscesine bi anten var wifi fln baglanir yani direk gozler fln cok ayri mevzu zaten resmen kavga ettim hayvanlarla ya ustune bastim ayagimi tuttu o derece gucluler... ayrica cok da cevik ve hizlilar yani ole yavas fln sanmayin bi kac terlik attim dodge etti

abi naptın sen? ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

bunları en güzel çıplak ayakla eziceksin gerçi sonraki pisliğe de dayanmak lazım..bir ara yaşadığımız sevgili dairemizde bi dolu vardı bunlardan yumurtaları da hafiften şeffaf olur. habire çöp böcek dolardı bi ara Joe's Apartment filmindeki gibi yaşamaya başlamıştık heralde. bi de roboroach diye bir çizgifilm vardı nerden geldiyse aklıma. orda sevimlilerdi gerçi..
Sosyal ağlarda paylaş

cambazct said:

hahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

ya bazen öyle acayip hayvanatlar denk geliyor ki olacak iş değil. eve o uçan yaratıklardan girdi bir seferinde. arkadaşın bildiğin nufus kağıdı falan var. bir kutu şeltoks sıktım üzerine dönüp abi beyaz peynir de var mı dedi. 9-10 defa gazeteyle vurdum. arada benim kedi zıplayıp tokat falan attı hayvana. bana mısın demedi.

barınağa verdim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazlikta bu canlilardan feci tiksiniyor ve tirsiyorum.

Bunun bam güm carpa carpa gezmesinden.

Eger üzerinize filan konarsa kenetleniyo ve ittirmek suretiyle üzerinizden atamiyosunuz. Bi de kizlarin sacina filan yapistigi oluyo. O an ölmek istersin o derece kabus. Nefret ediyorum bunlardan.

Avuc kadarlar. Bilincsizce yiyip sisiyolar sonra kendilerini tasiyamiyolar. Bi de insanin suratina carpma ihtimalleri var. Navigasyon denen olay yok hayvanlarda. Igrencler

Bunlari incelemeyi cok seviyorum. Ama korkuyoum da ayni zamanda.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...