Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell T10

Setroth

Öne çıkan mesajlar

Piyasadaki en iyi fiyat / performansa sahip telefon benim gördüğüm. 350 TL ye Android 2.1, 600 MHz işlemci, A-GPS, 3G, Mobil TV, Radro vs... Radyo diyip geçmeyin BB lerin çoğunda yok yani. Mobil TV daha fazla modelde yok.

Piyasada hala 500 TL civarında çok daha vasat telefonlar var. 3G ve GPS' i olmayan BB Curve 8520 630 TL. Fiyat aralığı olarak bu telefonla aynı ligde olanlar Samsungun kendi işletim sistemini kullanan orta sınıf dokunmatik vasat telefonları ki Adroid'in yanına yaklaşamazlar. Corby'ye falan hiç girmiyorum zaten. Bu halleriyle bile daha pahalılar üstelik.

Şimdi dışardan benim gördüğüm bu ama alıp da kullananlar buraya bi yorum yazsalar göründüğü kadar var mı bu telefon?
Sosyal ağlarda paylaş

Setroth said:

Piyasadaki en iyi fiyat / performansa sahip telefon benim gördüğüm. 350 TL ye Android 2.1, 600 MHz işlemci, A-GPS, 3G, Mobil TV, Radro vs... Radyo diyip geçmeyin BB lerin çoğunda yok yani. Mobil TV daha fazla modelde yok.

Önemli olan tonla özellik olması değil. Bu saydığın özelliklerin ne kadarının hakkını veriyor? Ne kadar performanslı? Yoksa 200tl'ye bile all in one özellikli bir sürü çin telefonu var. Yeni bir şey değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

isin sakasi bir tarafa adamlar yavas yavas yakaliyacaklar kaliteyi. 20sene once japonlarda bu durumdaydi, millet bakmazdi iyy japon urunu diye, japon pazarlari vardi vs

cekikler oyle bi abandilar ki quality process olaylarina, sapik gibi kaliteli cikiyor urunleri. her ieee, iso kalite standartinda min 10japon var zaten.

cinlilerde de ayni olay olcak, adamlar bir sure sonra yakaliyacaklar kaliteyi soyle bir 15yil sonra fln.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...