Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Simdi ben bugun oynamaya baslıcam ama ne acıyım?

Durlag

Öne çıkan mesajlar

said:
Cheater, 13 May 2003 17:53 tarihinde demiş ki:
az buyu pvp yapalim :p[hline]Rookie Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer

ehe buldun tabi gariban fixerı basıcan hellfuryi :) git kendi yaşıtın doclara sataş sen :p

bu arada kedi engineerlar eskisi gibi diil
hatta ben bırakmadan önce patchlenmişti
petler nereye gidersen git kesin takip ediyolardı seni[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

doclari allaha havale ettim pop
200den sora zamanimin cogunu pvp ye vermeme ragmen ogrendıgım butun trıcklerle doc yenmenın ımkansız oldugunu ogrendım
2 secenegın var
1-anti-ch nanosunu oturtucaksın sora vurucaksın
2-nanopoolunu bıtırıceksın bak ondan sora sana karsı durabılıor mu
ilk olarak 2. secenegı elıyoruz ndn dıe sorucaksınız full aggro ve augmented hellfurry ile super damage outputa ragmen 4 dakıkalık bır pvp de adamın nanopoolu ben oldukten sora hala %90daydi

1. secenege gelince doc aptal deilse ilk hareketlerinden birisi sana init debuff atmaktir, zaten cast suresi 6 saniye olan bir nano - nano initle 11 saniye alior, 2 satır yukarda doc aptal deilse demistim iste bu sebepten dolayi da bu adam 10 saniyelik ne nano cast edebilir die dusunurken kendisine hemen CH atior sen nanoyu cast ettiginde adam kesin full HP de oluor tabi birde bunun resist olmadigini farzediorum, bazilari anti-Ch atinca kesin oldurursun diorlar ama bilmiorum doclarin normal healleri oldugunu unutuorlar saniorum, doc normal heale abanior outheal edemese bile benim TMS zamanimdan yior

fazla yazdim galiba :p[hline]Rookie Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

bosversene sen battlesuiti lol
FC nın bızım polıtıkacılardan, mılletvekıllerınden farkı yok
sadece vaad edior, daha high lvl dungeon beklıoruz kac patchtir[hline]Rookie Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier

[Bu mesaj Cheater tarafından 13 May 2003 21:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...