Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendine güvenip, ağzı laf yapanlara; Laf yaptığı içinde kendini adam sananlara kısa bir hatırlatma: "Lafla adam olunmuyor".

Pickles

Öne çıkan mesajlar

yılmaz zaten beriden beri hep ağır bir adam olmuştur söz gümüşse sükut altındır diye yazmıştı hatta bi keresinde facebook statüsüne tabi o zamanlar facebook yok tahtaya yazmış tebeşirle hoca dövdüydü kim sildi tahtadaki soruyu silmeyin demedim mi diye tabi sene 1973 o zamanlar tahta silmek zor zanaat
Sosyal ağlarda paylaş

yılmazla ilgili en anlatmaya değer anım heralde matematik hocasıyla arasında geçen ufak münakaşadır, bizim yılmaz'ı tahtaya kaldıran hoca yılmaz'dan sorunun cevabını alamayınca başlar saydırmaya, be evladım ben size bunu kaç kere gösterdim de şöyle yapıcaksınız da böyle yapıcaksınız da diye parmağıyla tahtanın bi bu ucunu bi öte ucunu gösterir, tabi bizim yılmaz tam bir fırlama, hemen lafı gediğine koyar "hocam soru parmakla çözülebilseydi ben de çözerdim" böyle de matrak bi çocuktu yılmaz, tabi sene 1968 o zamanlar matrak olmak zor zanaat
Sosyal ağlarda paylaş

bigun derede yuzuyoyoruz, tabii o zaman bizim oralarda mayoymus oymus buymus yok, anadan uryaniz. bu yilmaz, sudan cikinca basladi bagirmaya, aneeem pipiiiim pipiiim diye, kosarak ciktik, bi baktik suluk yapismis bunun pipisine. lan olm ne guzel iste emer emer sonra kendi duser dedik, suya geri girdi. bu da boyle bi anim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...