Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gittigidiyor açık arttırma sistemini kapıyormuş

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

http://img811.imageshack.us/img811/2592/ekranalntsjn.jpg

şöyle birşey buldum.

doğru bir karar bence. ingilterede falan yasa var diye biliyorum. internet sitesinde açık arttırmaya katılıp kazanırsanız o ürünü almak zorunda kalıyorsunuz. seve seve aldırıyorlar. bizde tabi sadece gittigidiyor hesabına - olarak yansıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Piyasada bulunabilen ürünler için iyi de,

bulunamayanlar için kötü bir uygulama olmuş. Kolleksiyon ürünleri, antikalar, birinin çöpü diğerinin hazinesi olabilecek şeylerin somut bir fiyatı olmaz çünkü.

Benim 50 liraya satmak istediim 1979 basımı bir kitaba bir başka koleksiyoncu 200 vermeye razı olabilir.

Açık arttırma olmayınca böyle şansları kaçıracaksın...

Açık arttırma olmayınca birde gittigidiyo nun hepsiburada.com dan bi farkı kalmıyor. Tek fark satıcının ne olduğu belirsiz olması.
Sosyal ağlarda paylaş

gitti gidiyor uçak bileti acentalığına da soyunmuş
hadi hayırlısı

Sevgili GittiGidiyor kullanıcıları,

GittiGidiyor olarak siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sürekli gelişmeye devam ediyoruz.

Bu amaçla, Türkiye'nin en kapsamlı online yurt içi ve yurt dışı uçak bileti acentesi olan GittiGidiyor Seyahat kategorisini yayına alıyoruz.

GittiGidiyor Seyahat ile istediğiniz güzergaha istediğiniz tarihteki uçuşları karşılaştırabilir, uçak biletinizi direkt GittiGidiyor'dan alabilirsiniz. Kuruluşumuzdan bu yana kullanıcılarımıza sunduğumuz uygun fiyatla alışveriş yapma imkanını GittiGidiyor Seyahat'te de sürdürüyor olacağız.

Sektördeki lider konumu, eBay ortaklığıyla güçlenen yapısı ve hizmet kalitesiyle Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezi olan GittiGidiyor'dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye'deki tüm seyahat acentelerine altyapı sağlayan Petur iş birliğiyle hazırladığımız Seyahat kategorimizi geliştirmeye ve hayatınızı kolaylaştırmak için yeni projeler üretmeye devam edeceğiz.

GittiGidiyor Seyahat ile keyifli yolculuklar dileriz.

Saygılarımızla,Cenk Angın
GittiGidiyor Genel Müdürü

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...