Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aktif Olan Oyuncular Bi Baksin

sirplayA

Öne çıkan mesajlar

said:
Erutan, 26 Ağustos 2004 03:11 tarihinde demiş ki:
abi şey aç blaster fire acayip harika bide sakın fire ice fln alma fire fire öyle yap

Ahanda benim hero işte...
Level 12 Mutant Blaster Fire / Fire
Süper zevk aliyorum =)[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

Of sorma soth ya mana yetmiyo bazen delirtiyo hakkaten..
Ama hata bende milim kalan adama bile kombo çekiyorum el alışkanlığı oldu 3-5 tane büyü atıyorum =D

Offf nasıl oynıyasım geldi warya ama daha 8 e kadar işteyim böhühühühü....[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bugune kadar oynadigim oyunlarda hep tank classalr sectim ama bu sefer yapmayacam o hatayı. en geride duracam gorevimi yapıp bekjleyecem xp lerin gelmesini:) ben su an zate bi ice buyusu yapıp pesine de snow strom cakıyorum milletin kesmesini bekliyorum. arada da single heal cakıyorum lazım olana.

Ama su electric/electric man. seklinde bi blaster acabilirim yaw blackroz dan gordum ozendim:) dark jedi misali lightning cakıyo negzel. gerci bende ilerde onun stormunu yapcam ama bilmiyorum:)[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice

[Bu mesaj Soth tarafından 26 Ağustos 2004 14:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilmiyorum ama ilerde baya guclu olacagımı hissediyorum:) en azından grup falan derdim olmaz ne bilim. ben sunu oğrendim ki bayıcı classlar en cok aranan classlar oluyor genelde ve pvp de de dusmanı en gıcık eden classlar oluyor.[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada Close beta tester olduğuma inanmayanlar için bir SS koyiyim de yalancı muammelesi yapmayın bana

taaa nerden baksan 1. dönemin sonu falan

hatta bana emailde kimseye screen shot bilgi sızdırmak yok aksi halde account cancel edilir dediydi heyt be o günleri özledim :)[signature][hline]Pls Uo Shardımız Açıldı.Ph 7x Başlıyorsunuz.Ayrıntılı Bilgi Için;
http://www.pls.gen.tr

Sosyal ağlarda paylaş

iyi de o fotoda coh ile ilgili konu nedir? ben mi körüm yoksa
ekrandaki görüntüden bahsediyosan onun şimdiki coh'tan farkı ne? yazıyo mu ekranda bir yerde bu coh betadadır diye?

klasik bir erutan mesajı olmuş :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Valla senin bu karakter işi "Yılan Hikayesi"ne döner bence.

Hem iyi olur, grubu bırakıp dizi seyretmek için yeni bir bahane sana! Hem oynar, hem seyredersin!![signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 26 Ağustos 2004 18:49 tarihinde demiş ki:
abi Beta bittikten sonra 1 kere bile oynayamadımki oyunu :) heuhehe nettin black :)

koyduğun resimden bu mu anlaşılıyor?
aynı fikirdeyim, klasik bir erutan mesajı :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar günün büyük bir bölümünde oyunda oluyorum. Eşlik edecek her türlü Türk kardeşlerime açığım:). Bir sualim olacak friend liste birisini üzerine sağ tuşla tıklamadan yani offline birisini ekleyebiliyormuyuz? Aksi taktirde sizlere nasıl ulaşıcam oyunda? Karakterlerim: Kagari lvl 12 Blaster, Toxygen lvl 10 Defender, Keyzar lvl 22 Scrapper.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...