Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Kardashian Türkiye'ye karşı kampanya başlattmış

circumciser

Öne çıkan mesajlar

ispatipapaz said:

1 gece sarılıp uyusam yeter

amen!

-007- said:

bizdeki salaklar yurtdışına gidince şımarıp sonradan görme modda özünü inkar etmek, 2 hafta kalıp aksanını kasten bozmak yerine bunlar gibi lobi yapabilecek kadar komplekssiz ve milliyetçi olabilse bunlar olmazdı tabi..

yahu şu bizde süper eksik bişi. bizim halkın salak olması ile alakası olabilir. emin değilim. tr'de hiç yaşamamış, amerikada/avrupada oturan ermenilerin tıkır tıkır türkçe konuştuğunu bilyorum. demek ki evde aileleri türkçe konuşmuş. basit bişi di mi?

amerika'da 2sene kaldıktan sonra "eaaammm eaaamm nasıl diyoğğsunuss" diye konuşan arkadaşlarımı da biliyorum.

ağızlarına vura vura düzeltmek geliyor içimden
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de süper kişi bu gibi durumlar için. keza hitap ettiği kesim "hmm du iki kaynak bakayım da neymiş" demeyecek, eline son kitabı 4sene önce yanındaki arkadaşı "şunu uzatsana.." dediğinde almış. onun dışında en iyi ihtimalle secret, eat pray love gibi çöp şeyleri okumuş tipler.

"daha iyi bi dünyaaaa" hönkürüşleri ile kendilerine verilen hazır bilgiyi emip, içselleştirip sonra doğruymuş gibi etraflarına yayacaklardır.

herkesin böyle bağnaz mallara pardon destekçilere ihtiyacı var be!
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ulan silahlanma yasası çıksın da sizi vurayım be. ne zevksiz estetik yoksunu insanlarsınız yahu her tarafı plastik kadının nesini beğeniyosunuz. yok megan fox yok kardaşyan vs vs zevksiz herifler. sinirlendim şimndi !!!

gay misin?

http://www.resimpaylas.org/data/media/79/megan-fox-g-4c9fa94cde450.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...