Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hp laptop fan sorunu

ehunekel

Öne çıkan mesajlar

İki yıl önce aldığım hp pavilion dv6 laptop durup dururken kapanmaya başladı. Bu olduktan sonra bilgisayarı formatladım ama hala sorun devam ediyor. Wow oynarken falan çat diye kapanıyor. Fan problemi olabilir dediler, zaten bu modellerde genelde ısı sorunu oluyor ama bilmiyorum. Benzer problemlerle karşılaşanlar var mı? Ne önerebilirsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

welcome to the club. bi gun sabah bilgisayarın açma duğmesine basıpta hiçbir tepki alamazsan şaşırma. ayrıca soğuk kış gecelerinde ellerini ısıtmak için kullanabilirsin artık bilgisayarını. wow oynarken kapanma falan daha başlangıç. ben ekstra fan almak yerine 2 3 tane cd kutusundan yukselti yapıp usb klavye ile kullanıodum eski hp'mi. bide son bi tavsiye bi daha hp alma. :D
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

welcome to the club. bi gun sabah bilgisayarın açma duğmesine basıpta hiçbir tepki alamazsan şaşırma. ayrıca soğuk kış gecelerinde ellerini ısıtmak için kullanabilirsin artık bilgisayarını. bide son bi tavsiye bi daha hp alma. :D

HPlerin hepsi kötü mü ya böyle ısınıyomu yoksa bazı modeller mi sadece?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bendede hp var, aynı problemi yaşıyodum, geçen teknosadan baya ince bi logitech laptop cooler aldım (30 lira falan, usb girişli ve incecik ), şuan hiç problem yok. kapanma falan ilk defa duydum, bu laptopdan öncede hp vardı, yaklaşık 8 senedir falan hp kullanıyorum ama o problemle hiç karşılaşmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...