Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL Borç hedesi

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

catstrach aynısı bende var.

bizim ofiste 256k ve evde 256k var. ofisin faturası gelmiş ödemişler. evin faturası gelmemiş bizimkiler de sallamışlar . 2 gün önce netteyken durduk yere kesildi birden elektrikler kesilir gibi.

aradım işte dedim böle böle. burda veznemiz var. gelin yatırın dediler. yatırırsam ne zaman acılır dedim. yatırdıgınız günün akşamı acılması lazım dediler. he ok o zaman dedim bende . bekliyor şimdi[signature][hline]www.elma.forumu.com
Sosyal ağlarda paylaş

Hah elma işte bizim evde 256 dükkanda 128 var. Dükkandakine ilk ve ikinci fatura geldi. Evdekine ilk fatura gelmedi. Hane şu port açma parası dahil olan. 2. yi ödedik. İlkinide gidip ödedim dün öğlen. Bugün akşam oldu hala yok. Şimdi arayıp borç gözüküomu baktıracam.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

faz çektim akşam dün akşam açıldı. Kardeşim netteydi dialup olarak. Benim odaya geldi dedi senmi kestin bağlantıyı yok dedim bi baktım adsl modeme link sabit data ışığı yanıp sönüo hehehe. ADSL gelmiş direk dialup bağlantıyı koparmış :D

NOT: borcu faxla sormadık. Borcu 2 gün önce zaten ödemiştim. Niye açılmadı diye makbuzu faxladık.
[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 27 Ağustos 2004 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...