Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

40 yıllık ukte

Lastguard

Öne çıkan mesajlar

kasıtlı diil o ama :
daha önce lört tu pley yor klas nub yazıyodu. sonra site başka servera taşıntı. herbişiyleri yeniden düzenlendi. o sırada da bazı bölüm başlıkları tekrar yeniden elle yazıldı. buranın başlıına da bi tu fazladan gelmiş, bence yorgunlukla yapılan bi hata. ama kim kanıtlayabilirki. yazan özellikle yazdım dese bitti gitti işte mevzu.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:

Böyle cikipta ingilizce dersi verenler yokmu... düsünemiyomu insan kasitli yazilmis olabilecegi ihtimalini?

ya simdi sen ayari verdin bana super , tabi yaa dogru dusunemiyolarmi kasitlidir belki duzelttin beni sagol.

Farkındamısın sen kendi icinde (boyundan büyük isler) paradox yarattığını , bu duruma söyle cevap verebilirmiyiz?

böyle cikipta ciddiyet dersi verenler yokmu dusunemiyomu insan kasitli olarak boyle baslik acilabilecegini?

omg ?? kabloların yanar girme bole atraksiyonlara..

ki diyelimki ciddiyetle cevap veriyorum sana o zaman; soledigin olayin bilerek yazilmasi icin hic bir espri yok?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

nası ilk defa gördünüz yapmayın -.-'
bunun topii 2 defa açıldı. önce biri açmıştı, ondan çok sonra ben gene açmıştım (aradım bulamadım topii). biz öle sevioz, özellikle öle yaptık fln diyip konuy kapatmışlardı asd

dragonmax'ın açtığı başlığı hatırlıyorum. hatta kilitlenmişti konu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

Dragonmax said:

nası ilk defa gördünüz yapmayın -.-'
bunun topii 2 defa açıldı. önce biri açmıştı, ondan çok sonra ben gene açmıştım (aradım bulamadım topii). biz öle sevioz, özellikle öle yaptık fln diyip konuy kapatmışlardı asd

dragonmax'ın açtığı başlığı hatırlıyorum. hatta kilitlenmişti konu :D

dragonmax actı demişim ama tam hatırlayamadım. Dworgian da olabilir, d ile başlayan uzun bir nickti hatırladığım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...