Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstabul masalı yeniden başlıyor...

glamdring_S

Öne çıkan mesajlar

Ama adamlar fena ısıtmamış be. Hem neler yaratılırsa yaratılsın, ne yenilikler olursa olsun şu anki genç-orta yaşlı-yaşlı(bir yere kadar) kuşak için eski türk filmlerinin birçoğu külttür. Dikkat edin türk filmleri hep ev kadınlarının çay saatinde yayınlanıyor. Yani büyük bir izleyici kitlesi var.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

bencede eski türk filmerlinin corrupt halinden farklı deel.ellerinde milyon dolarlar tutan 2 dallama büyk dallamamnın şöforunun kzına aşık olulayr.bu arda küçükdallamada etrafta grımzı ferrarisyile geizip ühühüh bu bana yapılrmı laaaayn diye ağlıyo bu sırada "ay napem tüh tüh"diyen şoför kzının ebvinde wis20 olan bir asplamız "hayır o bulduun sahibini tanımadıın parayı harcamayıcaksın"diyor evliklik planları kurup 24 saat jölelei saçıyla gezen kardeşine.[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...