Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Über Land Destruction Deck

Foxx

Öne çıkan mesajlar

2. turnden basliyor landlerin gitmeye oyle hesapla.
yani oyuna sen baslasanda 3. turnde 1 land 1 trellis olcak.

Yada dedigin gibi sendede mox olucak o zaman esitleyebilirsin durumu. Ama mox'u kullanan cok az deck var. Mox'a karsi 2. el oxidizelari detonateleri falan da eklersin, 2. el daha rahat gecer.
Sosyal ağlarda paylaş

deckin bitmemiş hali bu.

2 Seething Song
2 Goblin Clearcutter
2 Naturalize
2 City of Brass
1 Chromatic Sphere
6 Mountain
4 Shock
13 Forest
4 Vine Trellis
2 Darksteel Colossus
2 Explosive Vegetation
2 Wirewood Elf
3 Tooth and Nail
2 Giant Growth
1 Inflame
2 Blaze
SB: 2 Explosive Vegetation
SB: 2 Chromatic Sphere
SB: 3 Chrome Mox
SB: 4 Birds of Paradise[signature][hline]your sight is a weakness...
Sosyal ağlarda paylaş

Bak tooth and naillar oncelikle , Urza's Mine, Urza's Powerplant ve Urza's Tower kullaniyorlar. Bunlarin yanina da 2 tane forest iniyo (entwine cost) odeyerek cikiyo Tooth'u.

Bu 3'ü gelmez deme cok rahat geliyo. Gelmesi icin Sylvian Scrying falan kullaniyorlar. Bi de Solemn Simulacrum var o da super kart. Ben adamlarin 4. turn Tooth attigin gordum hemde rahat rahat. Dur onu baska bir baslikta atayim gorsun herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler sayenizde gaza geldim tekrar başlıyıcam mecike siz kartları nerden alıyosunuz(gerekli şeyler demeyin) ve ne kadar oldular arada bir cevap verirseniz güzel olur :)[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
maykıl ceksını çok severim ama aslında metalciyim
Boojack, 19 Ağustos 2004 01:01 tarihinde demiş ki:
Yavşak dicem kızacaksın =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dralnu, 26 Ağustos 2004 18:30 tarihinde demiş ki:
foxx, rorix bladewing ve/veya furnace dragon dusun bence deste icin. arc slogger baya kotu bence

Dralnu, rorix 3 red istediginden bazen gelmiyor, multicolor oynarken 3 ayni renkten yakalamak cok zor.[signature][hline]
Sage nicht immer, was du weißt, aber wisse immer, was du sagst.
Sosyal ağlarda paylaş

bana pek renk sorunu cekmessin gibi geldi o dagilimla ..

bi de cok fazla ld koymusun sanki
sadece pyroclasm koymak yerine 3 pyro + 2 starstorm gibi bi dagilim yapabilirsin, pyroclasm tek basina yetmeyebilir ortaligi temizlemek icin.

bunlar disinda az land var gibi geldi. chrome mox seni hizlandirsa da kart avantajini direk rakibe veriyo, o yuzden uzerinde tekrar dusunulmeli bence. daha fazla land ekleyip hammer da kullanabilirsin. dediklerim kirmizi agirlikli oldu biliorm ama bence ld dedigin mono red olmali hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...