Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kiai master vs mma fighter.

Law

Öne çıkan mesajlar

İşin aslı böyle birşey yok :), chi power kullanıp güya insanları tepeliyor. Bence bu şartlanma ile ilgili birşey hani kral çıplak meselesi gibi birşey olabilir. Adamlar kendilerini şartlıyor belki bir şekilde, yani kendi kendilerini inandırıpda atabilirler fırlatabilirler etrafa.

Böyle benzer birşey izlemişdim adamın biri yine insanları bayılttığını falan söyliyordu karşısındada bir iki müridi gibi adamlar çıkdı onlara böyle elleriyle dokunuyor falan bayılttı, sonra bir gönüllü geldi adamın karşısında durdu ama ne yaptıysa bayıltamadı onu.

Demek ki biraz şartlanma ile ilgili bence. Hani grup motivasyonuda olabilir ne bileyim.

Edit: hah işte mesela pipet inanıyor (herhalde şaka yapıyor) reise, işte onun gibi adamlar etrafına alınca kiai master oluyor.

İnandıkdan sonra, cin çıkarıcam diye şeyhle cinsel münasebete giren insanlarda var bu ülkede gayet normal o videodaki öğrencilerinde kendilerini sağa sola fırlatmaları.

İşin bokdan tarafı o kiai masterin buna inanıyor olması gerçekden 5000 dolay kyup neden ortaya çıksın demek tek sonuç çıkıyor adam deli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

abi bu sensei başka biri ile dövüşmeyi kabul ettiğine göre bence gerçekten inanıyor bu işi bildiğine. yani şükrünün dediği doğru olabilir lan hayatı boyunca kandırmışlar bu adamı

Dede bildigin saf, ama ben dedeyi degilde ogrencileri ayipladim. Herifler bildigin keklemisler dedeyi, kis kis guluyorlardir simdi hipnalar.

Cok darildim ben dedenin ogrencilerine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...