Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow authenticator

blackwolf

Öne çıkan mesajlar

1 seneye yakın sureden berı authenticatorı kullanmakdayım arkadaslar acaba dıyorum bu aletın pılı bıterse,bozulursa ne bılım ısde kullanım dısı derse ne yapmamıs lazım bu konu hakkında bılgısı olan arkadaslar varmı
sanırım daha turkıyeye gondermıyorlar en son bakdıgımda turkıyeyı lısteden cıkarmıslar
Sosyal ağlarda paylaş

ee pekı buna pıl olayı nasılkı pıl alsak kullansak olmuyormu? plını degısım dıyorum oyle bır sansım yokmu beenımde alalı 1 seneyı gecdı pat dıye bozulurda elımde patlar dıye korkuyorum

bırde eskısını blizzard storedan almısdım 15-20gun arasında gelmısdı pekı tekrar almaya kalksam nerden almayı onerırsınız turkıyeden her hangı bır sayfadan olabılırmı yoksa dırek blizdenmı alsam demın bakdım turkıyeye gondermıyoruz dedı
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

paypal account açmak zor geliyo bana yoksa bende mobil key alıcam

aynen daha once cok ugrastım bende beceremedım paypalı acaba bu aletın pılı fılan varmı nası degıscez sımdı acaba dıyorum ılk bas devre dsı bırakım acım bakım ıcıne bozucaz aletı al basına bır ton sıkıntı sonra
Sosyal ağlarda paylaş

bende mobil autanticator alacaktım ama kaç yıl oldu hala nokia 5800 xpress M için, çıkarılmamış şaşkınlık verici çünkü bu serinin en eski telefonu için çıkarılmış (5200 XM), bende 1,5 yıldır normal autanticator kullanıyorum alette tip kalmadı :) pili biterse heralde direk içini açar bakarım nasılsa çalışmıcak...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi site vardı, Firefox'la BMA satış sayfasına giriyodun, browser sanki telefonmuş gibi davranıyodu, sonra evirip çevirip bi şekilde telefonun uyumlu olmasa bile indirebiliyodun BMA'yı.
Ben o şekilde eklemiştim telefonuma (5800 xpressmusic), hala da kullanıyorum.
Anlatıyo burda: http://deathcoil.net/authguide.html
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben uzun zamandır wowa girmiyorum bu güvenlik işlerine de uzak kaldım. Şimdi hesabımı açmak istediğimde dondurulduğunu gördüm. Birisi hesap şifresini ele geçirip giriş yapmış ve 7 gün denemeyi kullanmış. Hesap şimdi inaktif ve dondurulmuş 72 saat süresince.

Authenticator yükledim telefona ama iş işten geçti tabi..

Şimdi 72 saat sonra açılır mı yoksa ne yapmak gerekli?
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:

ben token aldığımda seninle aynı problemim vardı ve accoutun açılması için hiç başvuru yapmadan keyi accounta girdiğimde açılmıştı account geçen sene

authenticate etmekten bahsediyosan onu yaptım şimdi hala dondurulmuş account

heralde gold satmatkan kapatılmış, abidik isimlerle karakterler açışmış çünkü

webformla account recovery yaptım bakalım account üstündeki suspenseler ve çalınan şeyler geri gelecek dedi düzelir umarım bikaç güne
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:

Norak said:

arada bi basın şöle yazın kenara bi 20 tane kod dursun yedekte, patlarsa alet en azından accye girersiniz :)

Yok böyle olmuyor o kodların sırasıda önemli yani 20 kod alıp 21. de oyuna girersen ondan önce yazdığın 20 kod çöp oluyor :)

o zaman soyle olabılır oyundan cıkıdıgın zaman bır kod alırsın ondan sonra oyuna gırmessın oyuna gırcegın zaman bakdın authenticator calısmıyo kodu uretmıyo o aldıgın kodla oyuna gırebılırsın oyun ıcınden gm whısper fılan atıp devre dısı bırakabılırsın sanırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

blackwolf said:

oktayca said:

Norak said:

arada bi basın şöle yazın kenara bi 20 tane kod dursun yedekte, patlarsa alet en azından accye girersiniz :)

Yok böyle olmuyor o kodların sırasıda önemli yani 20 kod alıp 21. de oyuna girersen ondan önce yazdığın 20 kod çöp oluyor :)

o zaman soyle olabılır oyundan cıkıdıgın zaman bır kod alırsın ondan sonra oyuna gırmessın oyuna gırcegın zaman bakdın authenticator calısmıyo kodu uretmıyo o aldıgın kodla oyuna gırebılırsın oyun ıcınden gm whısper fılan atıp devre dısı bırakabılırsın sanırım ?

eet gm e ticket açmaya gerek yok çalışmıyorsa direk account sayfasından elindeki son kodla kendin kaldırabilirsin, efektif bi yaklaşım değil ama yapılabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Atuhenticatorum bozulduğunda WoW SUpport UK'yi Skype'dan aramıştım. Yurtiçinde 0800lü bir hat olduğu için düşmüyor bazen. Kimalik-Authenticatorun ID resm ve secret question mail atın demişlerdi. 2-3 gün içinde authenticator remove edilmişti accountumdan. Telefon açtığında 5-6 saat Ironforge ve Stowmwindin melodielrini dinleyerek bekleyebilirsin sakın şaşırma ve kapatma . Yoksa düşene kadar çok zaman kaybedersin.

Authenticatorum bozulduktan sonra , Iphone'a mobile auth. kurdum. Yanlız oda sakat. Geçen gün OS 4.2.1 update yaparken Iphone recovery mod'a geçti ve düzeltene kadar çok uğraştım. Mutlaka Ihone kullananlar backupını sık sık alsın restore ettiğinzde battle net eski haline geliyor. Ama sakın yeni battlenet auth. kurmayın yoksa eskisini remove edip yenisini tanıtmanız lazımki bu size 1 haftaya mal olabilir.

özetle Cata lveling sırasında mboile telefonlara (özellikle Iphone) kesinlikle update mupdate yapmayın. Mümkün olduğunca hardware ve sofware olarak risksiz ortamlardan uzak tutun :)

leveling sırasında başınız ağrımasın.

ps:Iphone da recovery sorunu yaşayanlar da yardımcı oalbilirim son 2 gündür okumadığım forum sayfası kalmadı....
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:

blackwolf said:

oktayca said:

Norak said:

eet gm e ticket açmaya gerek yok
çalışmıyorsa direk account sayfasından elindeki son kodla kendin kaldırabilirsin, efektif bi yaklaşım değil ama yapılabilir :)

Yok denedım oda olmuyor anlıcanız pil bitersi gecmıs olsun o pil olayı benide geriyor gcen sene 2 ayda almısım gunde en fazla 10-11 kere kullanmısımdır bı arkadas 18 ay demış ama 2 ayda yenı birtane alıcam bliz daha turkiywye gondermiyormus mecburen turkıyeden bır sıteden alıcaz onlardada ne kadar guvenılır pılıne fılan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...