Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14 yaşındaki kardeş için ne oyun önerirsiniz?(kız)

Chiptech

Öne çıkan mesajlar

walla benim fı$tığım 8 yaşında ve nette barbie vb. hakkında ne kadar küçük oyun varsa hepsini bitirdi :D

ama 14 yaş için hmm..ne bileyım bazı küçük cadılar araba yarışı oyunlarınıda severler ama o severmi bilmem..onun dışında sims trzı oyunlar olabilir..şimdi rafa baktım gözüme ilk çarpan Theme Park World oldu mesela 3 sene öncesinin felan oyunu ama çok güzeldi..sanırım buna benzer onlarcada oyun çıkmıştır..

bu kadar geldi aklıma :)[signature][hline]Tabu seansı..Kelime İbik
-Abi Horozlarda ne olur?
-İbibik falan..
-"-ik"ini at..!
-İBİB!
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç bi oyuna alıştırma, aman diyim sonra bilgisayarının başından kalkmaz :) Ama diyosan sorun diil benim için, Caesar III, Zeus gibi şehir kurmalı oyunları çok seviyor kızlar.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizcesi var mı yok mu o da önemli...

az bişi varsa gba oyunları, pokemon filan süper olur.

daa basit bişiler için disney oyunları öneririm aslan kral aladdin tarzan filan gibi.[signature][hline]unity100, 18 Temmuz 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
bababababababa ba. ahelogg ahelog hele hele helelehlelelee.
Sosyal ağlarda paylaş

bence underground u ogret yada u.o da para kasmak ıcın onada karekter aç gıtsın balıkçıları dolaşıp balık alsın ne gusel işte daha ne ıstıosun[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 24 Ağustos 2004 14:00 tarihinde demiş ki:
Hiç bi oyuna alıştırma, aman diyim sonra bilgisayarının başından kalkmaz :) Ama diyosan sorun diil benim için, Caesar III, Zeus gibi şehir kurmalı oyunları çok seviyor kızlar.

aslına bakacak olursak.. benim bilgisayar bozuldu onun bilgisayarına el koymuş durumdayım şuan :D

said:
horacegoesskiing, 24 Ağustos 2004 15:58 tarihinde demiş ki:
ingilizcesi var mı yok mu o da önemli...

az bişi varsa gba oyunları, pokemon filan süper olur.

daa basit bişiler için disney oyunları öneririm aslan kral aladdin tarzan filan gibi.

var abi de 14 yaşında yani o kadar cocuk diilde yani icq yu örenmesinden iyidir o oyunlar yine.. :horace:[signature][hline]çiptek: ne içtiniz?
arkada$: herşeyiöarghhh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...