Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UYUMAYIN ULAAAN

escape

Öne çıkan mesajlar

Hon diğer oyunlar gibi değil ki yada Dota. Her oyun ortalama 50 dakika sürüyor ve birbirinden bağımsız oyunlar. Yani Metin2 (Hiç oynamadım böyle oyunları ama gördüm arkadaşlardan kalkamıyorlar pc başından) gibi sabahtan akşama kadar örümcek kesmek zorunda değilsin. O yüzden günde 2-3 oyuna vakit çıkıyor. Hatta istersen 3 ay girme 3 ay sonra oyna istatistik liderlik falan yok. Varda kimse ciddiye almıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Hon diğer oyunlar gibi değil ki yada Dota. Her oyun ortalama 50 dakika sürüyor ve birbirinden bağımsız oyunlar. Yani Metin2 (Hiç oynamadım böyle oyunları ama gördüm arkadaşlardan kalkamıyorlar pc başından) gibi sabahtan akşama kadar örümcek kesmek zorunda değilsin. O yüzden günde 2-3 oyuna vakit çıkıyor. Hatta istersen 3 ay girme 3 ay sonra oyna istatistik liderlik falan yok. Varda kimse ciddiye almıyor.

başına oturupta kalkamamalar. wow için. "oynama olm hayatını yaşa" replikleri?
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadım? Replik yapmıyorum :) Hatta oynamada değil aslında oyna diyorum. Ama Hon gibi sürekli kasman gerekmeyen oyunlar. Wow hiç oynamadım yada o tip oyunları. Tek bildiğim oynuyanlar üstünden kalkamıyorlar. Sende öss'den zaman bulamıyorum deyice Hon'u önerdim. Her oyun ortalama 50 dk sürüyor ve o oyunla kalıyor. Başka bişey kastetmedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...