Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu kalem nasıl

Batuhan_BJK

Öne çıkan mesajlar

abi bir defter alıcam ve o defter başucu defterim olacak. yani nasıl dersen, içine her an gerekli olabilecek bilgileri falan yazıcam. zamanla aklıma geldikçe doldurcam. not tutmak değil esas amacım.

mesela nedir, ölçü birimlerinin birbirine çevrimi. okuduğum önemli kitap veya makalelerden not çıkarabilirim. hastalığım olan formula 1 ile ilgili gerekli bilgiler. veya meslekle(maden müh.) ilgili bir takım şeyler(formüller, mineraller vs).
Sosyal ağlarda paylaş

@batuhan

ben yanımda her zaman iki defter taşırım, ilk defter kesilnikle müsvette olark kullanmadığım önemli bilgiler hatırlamam geeken şeyler yazılı (mesela kablo tv üye nuamram, tren saatleri, müsvettelerden temize çekilmiş fikirler notlar) hatta bu kçük defterin ilk sayfasına kaybolmasıdurumunda ödül vereceğime dair bir de not düştüm

ikinci defterim ise müsvette defteri.. hatta öyle bir müsvette ki geçtiğimiz yerel seçimlerde sandıkbaşında biriken ve kullanılmayan muhtarlık pusulaları. böyle onları delgeçle delip birbirlerine tutturdum önemli olmayan ya da daha sonra temize geçilmelik bilgileri ilk yazdığım yer

bu iki defter de A6 boyutunda, bir de ufak tefek karalamalar yapabilmek için biri A5 biri A4 boyutunda ki çizgisiz defterim var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...