Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prensesin Uykusu

Selen

Öne çıkan mesajlar

Bir Çağan Irmak filmi. Ben özellikle Türk filmlerine fazla yorum yapılmadan gitmeyi sevenlerdenim. Vizyona bugün girdi. Eğlenceli, masal gibi bir film.Babam ve Oğlum, Issız Adam'dan sonra onlara yaklaşan bir ilgi göremeyecek muhtemelen, ben beğendim masal tadında, güldüren, hüzünlendiren güzel bir film olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

REDD reklamını yapıp duruyor bu filmin sosyal mecralarda 1-2 haftadır...

Redd'in şarkısı Prensesin Uykusu'ndan esinlenerek çekmiş sanırım Çağan Irmak bu filmi.

Peki redd başka müzik yapmış mı film için?

en sevdiğim yerli grup oldu da redd son 1 senede. Onların hatrına gidecem. Gerçi çağan ırmak için de giderdim ya neyse =p
Sosyal ağlarda paylaş

aslında babam ve oğlum ve ıssız adam ilk başta fazla ilgi görmedi ama o kadar iyi filmlerdi ki çıktıktan 1-2 hafta sonra çok iyi gişe yaptılar.buda hiç reklamsız çıktı ama eminim güzel bir filmdir.izlemeden yorum yapmak olmaz ama zaman geçtikçe buda hakettiği gişeyi yapacaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

aslında babam ve oğlum ve ıssız adam ilk başta fazla ilgi görmedi ama o kadar iyi filmlerdi ki çıktıktan 1-2 hafta sonra çok iyi gişe yaptılar.buda hiç reklamsız çıktı ama eminim güzel bir filmdir.izlemeden yorum yapmak olmaz ama zaman geçtikçe buda hakettiği gişeyi yapacaktır

ben de bu noktaya takılmıştım.

cem yılmaz veya yılmaz erdoğan'ın filmleri mesela öyle devasa reklamlarla geliyorlar ki herkes gitmek durumunda kalıyor, gitmezsen gündemi anlayamıyorsun falan. Ha ama gittiğinde beğenmesen ve bunu dile getirsen dahi bunu duyanlar da gidiyor filme. Yani o filmlerin gişe başarısı, reklamların başarısını gösterirken bu Çağan Irmak'ın filmleri direkt filmin başarısını gösteriyor.

Biz ıssız adam'a henüz herkes bilmezken, gidecek başka film bulamadığımızdan falan gitmiştik. O şekilde gidip çok sevince bir başka oluyor zaten. Herkese "çokzel film gidin" falan demiştik. Herkes böyle demiş tabi meğersem. Film hakkaten de 4-5 hafta sonra gişeye oynamaya başlamıştı...

Yarın gidiyoruz buna da :P

redd de dinleyin
2000'li türkçe rock'ın bayrak gemisi adamlar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de beğendim değişik hoş bir film
herkes beğenmeyebilir ama
böyle bazı duygulara oynuyor aslında film hani ama benim hoşuma gitti anlaştım filmle

genco erkal'a da bayıldım gene o arada

başroldeki adamla ev arkadaşını izlemesi de eğlenceliydi baya
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...