Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çikolata+sigara

escape

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

gününü gün edemeyen, yararlı zararlı ne isterse tüketemeyen zavallı insanların periyodik olarak kıskançlık krizlerine girip istediğini yapanlara giydirmesini görmek priceless.

"KOLA ZARARLI İŞTE ZARARLI İÇMİYORUM BEN"
"SİGARA AKCİĞER KANSERİ İŞTE HUUU"
"GECE GECE YEMEK Mİ YENİR OLM"
"ET YEMİYOM Kİ BEN EHİEHİ ÇOK COOLUM DİMİ"
"HEPİNİZ ÖLECEKSİNİZ İŞTE BEN HALA YAŞIYO OLCAM AAHAHAHAHHA AAAH AH OFF"

dostum sen kola ic sigara ic istedigin kadar,
kolun bacagin kesilirse, akcigerinin birini alirlarsa
yada agzin yerine bogazina acilan bir delikten nefes almak zorunda kalirsan birgun
o insanlarin sana acimasini gormek priceless... dicem ama yok yazik lan yinede.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

içten içe istiyonuz işte bu tür insanların acı çekmesini, sizin zar zor dirayet gösterip yapmadığınız bu tarz şeyleri yapıyorlar diye cezalandırılmalarını istiyorsunuz. çoook beklersiniz.

http://newsimg.ngfiles.com/117000/117416_76837_Unsuccessful.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

içten içe istiyonuz işte bu tür insanların acı çekmesini, sizin zar zor dirayet gösterip yapmadığınız bu tarz şeyleri yapıyorlar diye cezalandırılmalarını istiyorsunuz. çoook beklersiniz.

bence sen kendini rahatlatmak icin paranoya yapiyosun,
icten ice lan ya adam hakliysa?
hstir ya kolumu bacagimi keserlerse? girtlak kanseri olursam?
diye kemiriyosun icini.

panik yapma dostum, sen sigarani ic, kolani fondiple,
biz rahatiz o konuda ;)
Sosyal ağlarda paylaş

@reyou

yoo alakası yok. makul bir dengede her istediğimi yapmaya bir yandan da kendime çok fazla zarar vermemeye çalışıyorum. aptallık derecesindeki şeyleri yapmıyorum, buna; aman 2 yıl daha uzun yaşayayım diye dünyadaki en güzel nimetleri kendime yasaklamak da, günümü gün edicem uçucam zıplıycam diye uyuşturucu kullanmak da dahil.

bazen fazla abartıyorsunuz. sigara içmicen içmicen 25 yaşında saçma sapan bi kalp krizinden gidicen sonra "ama ben sigara içmiyodum alkolüm de yok denecek kadar azdı" diye ağlayamıcaksın bile.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

@reyou

yoo alakası yok. makul bir dengede her istediğimi yapmaya bir yandan da kendime çok fazla zarar vermemeye çalışıyorum. aptallık derecesindeki şeyleri yapmıyorum, buna; aman 2 yıl daha uzun yaşayayım diye dünyadaki en güzel nimetleri kendime yasaklamak da, günümü gün edicem uçucam zıplıycam diye uyuşturucu kullanmak da dahil.

bazen fazla abartıyorsunuz. sigara içmicen içmicen 25 yaşında saçma sapan bi kalp krizinden gidicen sonra "ama ben sigara içmiyodum alkolüm de yok denecek kadar azdı" diye ağlayamıcaksın bile.

olay cok basit

eger bir sinava calismadan girersen zayif alma ihtimalin
%80 calistigin kadari ile gecme ihtimalin %20

calisirsan tam tersi.

sigara icersen girtlak akciger kanserini %80 artirirsin icmezsen %20 lik dilimde kalirsin.

dua ediceksinki calistigin yerden cikacak.

cunku cikmazsa yaz okulu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...