Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Adventure] Gray Matter

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

oyun bitti. bir yerden sonra tahmin edilebilir olsa da ambians olarak başarılı.

cutsceneler rezalet ama:D

zor puzzle yok, tüm hotspotların gösterilmesi çok iyi özellik. saçmasapan aklınıza gelmyecek çözümler sadece bikaç pazılda var, text veya video walkthrough bulabiliyosunuz nette ikisi de mevcut.

sevenler kaçırmasın çok çok uzun değil oyun süresi de.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bitirdim oyunu. gayet guzeldi. cutsceneler biraz vasatta olsa seslendirmeler falan gayet guzeldi. puzzlelarda yeterince zordu. içinden çıkılmicak kadar zor yoktu. bide sondaki underground bolumu iyiydi baya.

oyunda anlamadığım yer

en basta oyunun ilk cutscene'de sam arabadan inen yeni asistanı goruyodu. kız bole kendi kendine konusuodu falan deneme yapıodu. sora bi anda bişiler oldu kayboldu kız. sora biz onun yerine geçtik. o kız nolduda kayboldu?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
off güzeldi gerçekten, oyunun atmosferi mest etti beni,bi ara o daedalus club daki rönesans konseptinin olduğu yerlerde acayip tıkandım,saatlerce uğraştım ama geçtim en sonunda

kolye mevzusu kafama takıldı;

ya şu kolye muhabbetinde dr. styles daedalus club da sam i bastığında samin kolyesinin kendi annesinin kolyesi olduğundan bahsediyor bi ara yeşilçam vari bi anlayışla dedim bunlar kardeşmi acep samin boynunda ne arıyor styles ın annesinin kolyesi ama saçma oluyor biri amerikalı biri ingiliz,üstelik samin ailesinin resmini görüyor styles farkederdi heralde o zaman,ama hala kolye olayı muamma kalıyor bunlar olmasa bile,bişeymi kaçırdım ben yoksa? ne işi var adamın annesinin kolyesinin sam de?

Sosyal ağlarda paylaş

şakalar diye şu experiment zamanı olan kazalardan bahsediyosun sanırım,onlar angela nın başının altından çıkıyor işte herşey yangında kaybettiği babasıyla ilgili bi durum, örneğin horspath track daki tuhaf şekillerin,babasının kravatındaki desen olması gibi

Sosyal ağlarda paylaş

asıl benmi yanlış anladım komple diye düşünmeye başladım şimdi, üzülürüm bak ozaman

o doğaüstü şeyler olduğundaki saat, dr styles ın lab. ındaki beyin taramalarında görüldüğü üzere beyinde işlevini tam anlayamadıkları 2 lob arasındaki kısımın parlamasıyla aynı saatte oluşuyodu (sadece angelanın taramasında oluştuğu görülüyordu bu bölümün harekete geçtiğinin, diğer deneklerin taramaları tamamen normal o olayların oluştuğu saniyeler içerisinde )

bu da demek oluyoki angela yapıyor bu olayları, ateş bükebilmesi olayını ben kaçırdım sanırım

Sosyal ağlarda paylaş

ne oluyorsa angelanın yaptıgı kesin zaten de.oyunun sonlarında angelayı kovalarken ateşbüke büke kaçıyodu ya.hatta suya sokarak falan yakalıyoduk.ordan bi tek ateşbükebildigi kalmış aklımda.loadingscreenlerde de sürekli pyrokinesisten bahsediyodu zaten.
de yanlış hatırlıyor olma ihtimalim yüksek.sonunu iyi bağlıyamadıklarını düşünmüştüm oynarken

Sosyal ağlarda paylaş

sonunu bi muamma nın diğer bi muammayı doğurduğunu söylerek bitirmişler sanırım

şöyleki angela nın intiharından sonra deneklerin ve dr styles ın arasında geçen muhabbette malik soruyodu nasıl oluyo hoca bu olay böle diye,dr styles da o demin yazdığım beynin kısmından, onun harekete geçtiğinden,bilim dünyasının elinde beynin bu bölümüyle ilgili bilgi bulunmadığından,ne işe yaradığını bilmediklerinden bahsediyodu hatırlarsan,
araştıra, araştıra bulacaz bu olayın gerçek yüzünü deyip bitiriyodular,muamma kurgusal olarak değilde,teknik bi bilgiye dayandırılmıştı,beynin sırlarının tam olarak çözülemediği, yani tam olarak aydınlatmıyolar olayı senin dediğin gibi

credits den sonraki cutscene de rüzgarda uçan bi gazete parçasını gösteriyodular üstünde bi yazı vardı ama tam göremedim. belkide devamının olacağını işaret ediyolardır ama sanmıyorum zorlama oluyo baya bu düşüncem

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...