Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'n Coke

nakata

Öne çıkan mesajlar

Bu festivalin adı yanlış bi kere.
17 DJ geliyor, Anathema ve Muse gelecekti başta. Anathema iptal etti işte, başka olayla geliyo, Muse ne oldu bilmiyorum.

Böyle eften püften festival olmaz. Kınıyorum rock adını bu festivale koyan zihniyeti.

*Rock the Nations u bekler*[signature][hline]Penthesilea
My heart's a tart, your body's rent
My body's broken, yours is spent...
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen festivalde DJlere laf etmiştik yine de gitmiştik,ama bu seneki geleceklerin rock ile uzaktan yakından alakaları yok..Saçma kar amaçlı çook kötü,bu sene yaparlarsa barışa rock a giderim en azından sevdiğim bir grup mor ve ötesini dinlerim..

rock n coke=out[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

Evanescence en azından nu-metal abi. İğrenç mirenç de en azından adında metal geçiyo.
50 cent geliyo daha nolcak :) Clubber gençlik dolar zaten 17 tane dj.[signature][hline][b]Penthesilea
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
yaw neresi süper anlamıyorum ki adamların müzikten anladıkları yok "öööe öööe in dı şedovs" diye tek bir şarkıyla meşhur oldular ha. herkes böyle mi düşünüyor bende mi sorun var?![signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...