Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden varsınız :(

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

siz de facebookta karikatürlerin altına yorum yazanları görüyo musunuz. yahu şaka mısınız ya onlar nasıl yorumlar öyle yemin ederim hepinizi tek tek bulup tokat içinde bırakmak istiyorum

neler yapmıyorlar ki mesela kendi çaplarında espri yapıyolar ne bileyim böyle acaip yorumlar falan anlatamıyorum da derdimi ya karikatür arkadaşım oku en fazla AHAHAH yaz SÜPERMİŞ Yaz ama bunlar nedir ya valla kafayı taktık herşeyi kafaya takma demeyin valla taktım

mesela böyle

http://blog.kbrmbl.com/kaydettiklerim/2010/02/karikatur.jpg
1: İsmail Yaltırık: Ananı avradını yaz 3848'e gönder evladım kolej cocuğuna bu sekilde sövebilirsin :)
2: Kubilay Demircan: özel okullar sms le calısıyosa dewlet okullarıda faceyle ders işliyo faceye ali ata dömel yazıyn ali 30 dk snra darma duman geliyo =D
3: Ahmet Melih Toraman: ALİ İŞTE PARAYA HEMEN GELİYO.. BİZ 20 YILDIR ALİ GEL DİYOZDA BİZİ TAKMIYO İBBB...EEEE
4: Arif Yavaş: way piçe baq yha okulda başka neler orenmıs ( ananı avradını :D) :D. okullar ali yerıne bunları gostersek okumasını daha cabuk sokerler : ) . eheheheheheheh

abi işiniz mi yok bak benim işim yok oturdum bunları buraya yazdım.

giderken şunu da koyim en fenası bu bambaşka bişey:
ilk iki yorumu okumanız yeterli karikatürden sonra:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=397911051529&set=a.162335911529.120224.162328776529
Sosyal ağlarda paylaş

neden olmasınlar?

telfonunuzu sabahın köründe arayan ve telefonu açınca "ALÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ SEN KİMSİN!!" diye bağırarak konuşan, aradığı numarayı ekranda görmesine rağmen yanlış çeviren insanlar neden varsa ondan varlar işte.

insanın üretimi kolay
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

#
Abdullah Ilhan Hahh.. that is so funny i like it:)
03 Haziran, 08:39 ·
#
Tarık Uçar abdullah TÜRKÇE OKUYUP İNGİLİZCE MI YAZION NE GERİZAKALIKLIKTIR BU NE ÖZENTİLİKTİR GÜZEL TÜRKÇE DURURKEN KAYBOL GİTTDE İNGİLTEREDE KONUŞ
03 Haziran, 21:03 · 11 kişiYükleniyor... ·

ateşli hastalık geçirmiş alttaki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...