Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uydunet sorunu

xlaidehlevar

Öne çıkan mesajlar

ekip çağırdığımızda genelde şu cevabı alıyoruz:

şindi rekabet oluşunca, uydunet reklam falan yapmaya başlayınca, aniden müşteri sayısında bi artış oldu ve bu artışı bi anda karşılayamadık. zamanla düzelecek bunlar.

vallahi ben açıkçası inanıyorum bu adamlara. bende de yavaş son zamanlarda baya bi ama çooook çok iyi hallerini de gördüğüm için potansiyelini biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
yaklaşık 1 yıldır.uydunet kullanıyorum.telekomu bırakıp buna geçmiştim.cepten arayıp bakın bizim en yavaş bağlantımız onların üst paketlerinden daha iyidir,biz fiberoptik kablo kullanıyoruz, valla ,billaa diyen bir kadının sözlerine aldandım.ancak şuan merak ediyorum, o an telefondan yüzünü görememiştim ama acaba böylesine rahat yalan konuşurken hiç yüzü kızarmışmıydı.Arkadaşlar hayatımda yaptığım en kötü alışveriş.2 senelikte sözleşme yaptırmışlar çıkamıyoruzda.her gün küfür ederek ve paramıda onlara haram ederek kullanıyorum interneti.her aradığımda aynı masal yok çalışma var yok iç hatlar yok dış hatlar falan filan.size yemin ediyorum 10 yıl önce kullandığım çevirmeli hatlı internet bile bundan çok hızlıdır.bende internet bahsi geçen her platformda bunu dile getiriyorumki başkalarıda kreiz gibi düşmesin uydunete.
Sosyal ağlarda paylaş

bikkin said:

yaklaşık 1 yıldır.uydunet kullanıyorum.telekomu bırakıp buna geçmiştim.cepten arayıp bakın bizim en yavaş bağlantımız onların üst paketlerinden daha iyidir,biz fiberoptik kablo kullanıyoruz, valla ,billaa diyen bir kadının sözlerine aldandım.ancak şuan merak ediyorum, o an telefondan yüzünü görememiştim ama acaba böylesine rahat yalan konuşurken hiç yüzü kızarmışmıydı.Arkadaşlar hayatımda yaptığım en kötü alışveriş.2 senelikte sözleşme yaptırmışlar çıkamıyoruzda.her gün küfür ederek ve paramıda onlara haram ederek kullanıyorum interneti.her aradığımda aynı masal yok çalışma var yok iç hatlar yok dış hatlar falan filan.size yemin ediyorum 10 yıl önce kullandığım çevirmeli hatlı internet bile bundan çok hızlıdır.bende internet bahsi geçen her platformda bunu dile getiriyorumki başkalarıda kreiz gibi düşmesin uydunete.

dial-up'tan kablonete geçmiştik tee senelerden artık 99 mu, 2000 mi o civarlarda bişey. kablonet oldu uydunet, ben hala aynı hizmeti kullanıyorum ve o gün bugündür öyle ALLAH BELANIZI VESİN ÖSÖFGÖHÖ lük bişey olmadı hiç. tabiiki kesintiler oluyor, küfür ediyoruz falan da kesintisiz internet var mı türkiye'de hele bi diyin bana. Türk Telekom'un adam s..me politikasına para bayılacağıma buna bayılırım. hem gayette hızımın karşılığını alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bikkin said:

2.5 yıldır kullanıyorum uydunet. niye ben de yok böyle bi sorun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...