Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi bakar mısınız?:)

Soth

Öne çıkan mesajlar

Bu oyun hakkında hic bise bilmiyorum ama baya eglenceli oldugunu duydum ve denemek istiyorum.
istedigim sey ne tur bi karakter acim ve hangi server.gordugum kadarıyla justice de oynuyor cogunluk.ve karakter acmada neye dikkat etmem gerekiyor bi yanlsılık yapmimde. sınıfları falan bilemedigim icin yardım istiyorum.[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
Mothman-lvl 49 buffbotmuş-Kay

Sosyal ağlarda paylaş

bence istediğin gibi bir karakter aç server başına 8 tane hakkın var önce bence classları dene özelliklerine bak hangisini en çok beğenirsen onunla devam et, sana en çok hangisi uygunsa bul, ona göre sonra skillerini ayarlrasın, hatta ben dayanamıyacağım diyorsan burada her class için forum var onalar gir biraz göz gezdir genelde insanların neyi tercih ettiğini öğrenebilirsin, ben şahsen kafama göre yapmaya çalışıyorum bazı karakterlerimi

forum[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bugüne kadar oynadıgım oyunlarda hep melee agırlıklı charlar yaratıyordum da bu sefer biraz range char istiyorum ne bilim buyu agırlıklı olabilir veya baska bisi.neyse en iyisi gercekten deneyip orenmek zamanla su an harbi hic bi bilgmi yok belkide dumur olcam bilemiyorum ehe[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

Büyüden kasıt ranged attack ise (söylediklerinden bunu çıkardım) blaster seçeceksin. Blasteri çizgi romanlardan Cyclops olarak gösterebiliriz.

Herkese yaptığım tavsiyeyi sana da yapayım, oyunda server başına 8 karakter yapabildiğin için bütün sınıflardan karakter yap. Canın sıkılınca diğeriyle oynarsın. Hangisi daha ağır basarsa onunla devam edersin zaten.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

siteyi falan biraz inceledim ve su scrapper ile controller ilhimi cekti ama controlerda da baya bi cesit oluyor ilerde sanırım ne bilim mind,illusion bilmem ne falan. ya da scrapper olup alıp elişme bi kılıc yardıracam her zaman ki gibi:)[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

bende şu anda bir tane dark melee scrapper, bir tane katana , devvo saolsun bir tane blaster, bir tane de tanker yaptım ama daha onunla oynıyamadım, sonra bir ara controller vede defendera bakarım belki, ama ben katanada karar kıldım, inan bana çok karakter yapıp oynamanın çok faydası oluyor, daha çok eğleniyorsun.[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 23 Ağustos 2004 17:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse bakcaz artık ama dedigim gibi bu sefer şöle yanar doner buyu yapan bi class istiyorum oda sanırım controller?[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

Controllera da örnek gene X-Menden Jean Grey'i verebiliriz.

Neyse bi liste yapayım bari:

Melee:

Scrapper: Wolverine (Claws ve regeneration alın, bi de kıyafet, wolverine'i oynarsınız, ama wolverine türevi kelimeler çoktan kapılmıştır, heves etmeyin :-P)

Tanker: Buna örnek Hulk diyebilirim. Aslında Hulk tam bir örnek olamaz, çünkü verdiği damage Scrapperdan düşük. Tam manasıyla oyundaki en çok HPsi olan class.

Ranged:

Blaster: Daha önce dediğim gibi Cyclops.

Defender: Buna örnek ne olabilir, aklıma gelmiyor açıkcası. Heal yapabiliyosun, heroların defanslarını falan arttırabiliyorsun (buff yani), secondary gücün de ranged. Ama HP düşük.

Controller: Bu da Jean Grey ve Storm. JG için mind control, Storm için storm summoning.

Zaten oyunu yüklerken yükleme ekranında sınıflar kısaca anlatılıyor.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

hm ok biraz baktımda forumlara P.A.T.I. de controller eksigi gordum:) controller acarımda biraz aggresive buyuler iceren dalda giderim.
Acc yi actırdım uyelik işlemleri tamam oyunda dl oluyor su an sanırım aksam 8 gibi girebilcem hadi hayırlısı bakalım.[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun Soth. Bu arada yanlış anlaşılma olmasın, çok damage vermek istiyosan blaster olacaksın. Controller adı üstünde, kontrol. Mind control, illusion control bunlar hep rakibi etkisiz hale getirmek için. Vereceğin hasar düşük olacaktır.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Listede isimlerin solundaki simgeler archtype ve origini gösteriyor:

Eflatun olan controller, kırmızı blaster, gri tanker, mavi defender ve sarı scrapper.

Edit: 1. sütundan bahsediyorum, 1.si archtype'ı gösteriyor.

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 23 Ağustos 2004 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olsun o tur charlar gruplarda daha cok aranıyor:) daoc dan tecrube gerci burda nasıl dır bilemicem:)[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

o lvl 50 controllerın ozelliklerine baktımda lightning storm freezing storm falan var yeter onlar :) bide mezz ettik mi dusmanı daha ne digerleri kessinler mobları:)[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jo_jixu, 23 Ağustos 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
hayırlı olsun, bu arada oyunda eagle eye adında bir controller var...

Çok methini duydum bu arkadaşın, yeni başlamış ama sanırım :-P İlerisi için gelecek vaadediyo derler ya, ondan işte.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 23 Ağustos 2004 17:30 tarihinde demiş ki:
said:
Jo_jixu, 23 Ağustos 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
hayırlı olsun, bu arada oyunda eagle eye adında bir controller var...

Çok methini duydum bu arkadaşın, yeni başlamış ama sanırım :-P İlerisi için gelecek vaadediyo derler ya, ondan işte.
evet özellikle Paragon Times a konu olmuş dün clock lara karşı yapılan saldırı, grubun başında eagle eye, grubun ta oluşan bazı insanların acemiliği ve itaatsizliğine rağmen planlı şekilde yapılan 3 saldırıdan sonra binayı clock istilasından kurtarmışlardır,
bir rivayete göre de bizzat Statesman in huzuruna çıkmış bu başarısından dolayı

(tamam ben bundan sonra gazeteci hero olacağım :P)
yok ben şu klavyede doğru düzgün yazmayı bir türlü öğrenemeyeceğim of :(
[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 23 Ağustos 2004 17:46 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 23 Ağustos 2004 17:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jo_jixu, 23 Ağustos 2004 17:39 tarihinde demiş ki:
(tamam ben bundan sonra gazeteci hero olacağım :P)

Peter Parker hesaabı. :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

evet yeni bir haberle ile karşınızdayız, ivan draga adında bir asker dün kısa süreli bir kriz yaşamış ve bunun sonucunda yapılan bir baskını tehlikeye atmış, aldığım bilgilere göre bütün görev esnasında sanırım operasyon yarım saat kadar sürmüş, yerinde duramıyormuş verilen emirleri yerine getirmekte zorlanıyormuş,
bu olaydan sonra bizzat operasyonu yöneten eagle eye ile konuşmaya çalıştık ama bir yorum yapmadı, sanırım bu asker hakkında ciddi bir soruşturma başlatılacak...
bu konu hakkındaki gelişmeleri size aktarmaya devam edeceğiz,
Paragon Times tan ben ......(daha isim bulamadım :))[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada city of villian gelince yeni char mi acmak zorunda kalcaz eger dark side a gecmek istersek?:-P[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jo_jixu, 23 Ağustos 2004 17:54 tarihinde demiş ki:
bu konu hakkındaki gelişmeleri size aktarmaya devam edeceğiz,
Paragon Times tan ben ......(daha isim bulamadım :))

Peker Parkegiyer. :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...