Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IP Bulma Programı?

asas

Öne çıkan mesajlar

Şimdi Call Of Duty oynarken çok farzla şarlatan oluyor da, farklı nicklerle wh açıyorlar, ben de bunları deşifre etmek istiyorum, fakat nedense bulamadım oyundaki ipleri gösteren bir program. Yardım edebilecek yol gösterebilecek var mıdır
Sosyal ağlarda paylaş

Tam bilmiyorum p2p mantığıyla mı işliyo oynadığın sürüm de, eğer öyleyse oyun açıkken cmd'yi açıp "netstat -b -n" yazıp oyunun exe'sine ait bağlantılara bakarak bulabilme ihtimalin var IP'leri. Hangi IP kime ya da neye ait onu bulamazsın ama.

Edit: Hatta "netstat -b -n > C:ipler.txt" yaz, dosyaya yazsın. Daha rahat okursun sfddfkgj
Sosyal ağlarda paylaş

Abi p2p'den kastım oyunun seninle diğer oyuncular arasında birebir bağlantı kurması. Bi protokol falan varsa onu kastetmedim yani.
Birebir bağlantı kurulması durumunda paketlerden bağlantının hangi ip'ye kurulduğunu görebiliyo olmamız lazım diil mi?

Zeka düştü falan komşulara karşı çok ayıp oldu :(
http://www.youtube.com/watch?v=jkBGx6gQ4m0
Sosyal ağlarda paylaş

Haklisin oyle bir olay varsa goruluyor olmasi lazim lakin bir oyunda herhangi bir data aktarmayacagin surece p2p baglanti kurmaya sebep yok.

Dahasi ping'ler cok onemli olacagi icin auto-attacker tarzi seyler cikardi ortaya milleti lag'a sokup vurmak icin ama hic denk gelmedim ben daha.
Sosyal ağlarda paylaş

var olmaz olur mu microsoft network sniffer programını indir.

oyuna girmeden oyunun exesini seç ve sadece onu sniff etmesini söle.

daha sonra saatine bak saniyesi saniyesine. ipsini öğrenmek istedigin adama bir şey yaz özelden ve tam o sırada saniyeye bak

sonra git programda o saniyede packet snifflerine bak genelde server ile ilgili 3-5 packet up dl olur ancak orada 1 ip farklıdır o adamın ipsidir

yapamazsan daha detaylı anlatırım teorik bilgisi böle
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

ben wh yuzuden cs yi biraktim,

hatta biraktirdilar lan

cok iyi oynuyorum diye canada server dana ip banladi adamlar beni.

evet cok pis oynarim.

Aynı durum benim de başıma geldi, çok mükemmel bir oyuncu değilim ama iyi sayılırım, oynasana da oynarken mutlaka wh damgası yiyiyorsun çoluk çocuktan, ama xfire da oynarken öyle bir sorun olmuyor, herkes ses kastığı için wh pek denmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...