Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hosting için öneri?

regal

Öne çıkan mesajlar

Benimde sitelerimin tümü di'nin sunucularda.

Sanırım ilk sunucusunu aldığından beri en eski müşterilerinden biriyimdir. Baya bi süre reseller satışıyla uğraştım, daha sonra 2005 yılından sonra kendi projelerime yönelmeye başladım.

Sadece Otokritik.com 2007'den beri di'nin Almanya'daki sunucusunda barındırılıyor ve yüksek trafikli bir site olmasına rağmen çok memnunum.

Bu arada işten anlamayıp başınız belaya girer gibi sallamasyon iddialarda bulunmayınız. Sunucu üzerinde çalışan tüm yazılımların vb lisansları tam olduktan sonra hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Mağduriyet konusuna gelirsek benim böyle bir çekincem yok, sadece bu işlerle tanıştığım ve daha sonra nikahına kadar gittiğim iyi bir dost kendisi. Sağlığı yerinde oldukça bende kefilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o konuda da onlemimi aldim ben epeyce once. Boyle gizli sakli bir dokumanim var sunucu bilgilerinin ve kimin ne hizmet aldiginin yazili oldugu. Olur da basima bir sey gelirse bir sekilde hizmetiniz kesilmeden devam eder. Benden sonra gelen yurutur yurutmez bilemicem ama en azindan haberiniz olur millet alin dosyalarinizi Tim nallari dikti diye.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Valla o konuda da onlemimi aldim ben epeyce once. Boyle gizli sakli bir dokumanim var sunucu bilgilerinin ve kimin ne hizmet aldiginin yazili oldugu. Olur da basima bir sey gelirse bir sekilde hizmetiniz kesilmeden devam eder. Benden sonra gelen yurutur yurutmez bilemicem ama en azindan haberiniz olur millet alin dosyalarinizi Tim nallari dikti diye.
olm ölme la,yeni gelen para falan ister şimdi:)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

vasiyet mi bıraktın o ne be :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sacmalayacaksaniz hic yazmayin daha iyi. Di amatör calissaydi zaten isin en basinda bu forumun uyeleri onu secmezdi, herkes yaptigi isin bilincinde ve ciddiyetinde. Is ayri arkadaslik ayri. Di'yi sirf paticikten diye tercih etmiyoruz, aldigimiz hizmettende memnunuzki tercih ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...