Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık WoW Acc (Rogue,paladın,dk,shaman,hunter(dunemaul))

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Oncelikle herkese selamlar,

Ihtiyactan dolayi satiyorum. 5 tane 80 olan gearı saglam charım bulunmakta...benim main olarak oynadıgım rogue'du fakat armorylere baktıgınızda aslında her charın main olabileceini we özenle kasıldıgını farkedeceksiniz...acc de ayrıca lvl 70 mage we 70 warrior da bulunmakta ama soylemeye gerek görmedim baslıkta can sıkıntısından kasılıp bırakılmıs charlar....şimdi gelelim charlara;

ilk basta ROGUE
Armory
karakter undead rogue olup 6275 gearscore we gercekten sizi tatmin edecek ach puanına sahiptir...karakterin invertorysinde combat için gerekli silahlar we yetecek kadar kesilmemiş gem bulunmaktadır talent secimine gore...ayrıca 6150 gs pvp gearı wardır...arena içinde ideal pve için bi trinket harici neredeyse end game bir chardır kinslayer we daha bircok title a sahiptir...

PALADIN
Armory
karakter belf tanktır..tank gearı 6050 dir..ayrıca 5900 retri we 5850 holy geara sahiptir...karakter yukarıda soylediğim gibi main gibi bir chardır we her talentte oynanılabilir..kingslayerdır...

DK
Armory
karakter undead tanktır....sadece tank yapacaimi düşündüüm bu charın 5950 gearscoru wardır...dk da sadece tankın bana zewk wereceini düşündüüm için off gear olarak dps seti tam deildir..fakat yne tank olarak main gibi bir chardır
kingslayerdir...

SHAMAN
Armory
karakter orc elem shamandır we gearscoru u 5920 dir...ozenle kasılmıstır...off gear olarak 5700 enhancement we 5875 restosu bulunmaktadır..kingslayerdir..wrathfull setide bulunmaktadır....her yolun yolcusudur paladin gibi^^

HUNTER
Armory
bu da troll hunterim...survival talenti revacta olduu zaman kastım baya oynadım...ondan sonra dier karakterlere yoneldim...karakterin 5850 gearscoru war...ayrıca marksman oynamak isteyenler için arpenli dier itemler inventorysinde...geriye sadece gemleri deiştirmek kalıyor^^bu charla LK kesmedim...fakat chara bakınca LK nın cok uzak olmadıgını gorebilirsiniz...

acc nin fiyatını 500 lira ihtiyac yuzunden satiyorum degerinin cok altinda ayrica 2 aylikta oyun acik durumda.

*SQ/SA var mı: E
*MAIL var mı: E
*CD-KEY var mı: E
*Ilk sahibi misiniz: H
*Kimlik fotokopisi verilecek mi: E
*Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: E
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Vimpir çok güzel açmışsın ilanı ama malesef işte exp gelince 6 tane imba karakter 6 tane lvl 80 karaktere dönüşüyor.
Sadece Realm First kasıcaklar için anlam ifade ediyor iyi gear/gold etc...
Burda fazla para veren çıkmaz e-bay falan denersen belki daha iyi paraya satabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:

Acc da hic birsey olmasa bile sadece dvd ler, 2 aylik oyun zamani odenmis yapmayin allah askina. Sifirdan kasmaya usenen birisi icin gayet guzel bir acc fiyatı 400 e indirdim.

LOl bana 1 dürüm ısmarlayın battlechest vereyim size :D yer kaplıyo kütüphanede
dvd flan filan hikaye.
koly gelsin takip edicem burayı fiyatın düşüşünü :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...