Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK KALİTELİ DESKTOP PC

vimpir

Öne çıkan mesajlar

bir de okudukça kızdım sana. yani yok mu abi hiç bilgisayarcı arkadaşın falan "napıyon lan sen" diyecek, bu bilgisayara o parayı nası verdin kredi çekip. ben 1200'e topladım 2. el. wow sc2 senin şu sisteminden daha iyi performans verir (daha konforlu ve şekil olayıp, monitör 22" ses sistemi 5+1 olsa da)
yazık günah vallahi ya. bir de satmaya calısıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Saçmaladığınızın farkındamısınız peçeteye kadar indiniz birşey söylemedim her topalın bir alıcısı vardır iyi niyetli olsanız beni özelden uyarırsınız kredi aldım veya almadım bunların satış yapmamla alakası yok kesinlikle satamıyabilirim dediğim gibi uyarırsınız bakış açımı değiştiririm.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

baal da mesaj atmak için böyle topic bekliyomuş. çok sevinmiş.

onu nerden çıkardın ya.neyine sevineyim,ki hiç mutluluk belirtisi göstermemişim.

adamın belli ki borcu harcı var satmak zorunda kalmış, "ulan 3500 burdan çıkarırım 500 wow acc den çıkarırım bilmem kaç nerden çıkarırım" diyerekten hesap yapıyor. ben de diyorum ki 3500 e falan satmak hayal. ona göre hesap yapma. özel mesajdan falan uyarmak nedir ayrıca ? "özel mesajdan uyar ki benim gibi fiyatları bilmeyen saf alıcı varsa senin yüzünden uyanmasın" olayı mı ? neyse iyi satışlar
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

barnacle said:

baal da mesaj atmak için böyle topic bekliyomuş. çok sevinmiş.

onu nerden çıkardın ya.neyine sevineyim,ki hiç mutluluk belirtisi göstermemişim.

adamın belli ki borcu harcı var satmak zorunda kalmış, "ulan 3500 burdan çıkarırım 500 wow acc den çıkarırım bilmem kaç nerden çıkarırım" diyerekten hesap yapıyor. ben de diyorum ki 3500 e falan satmak hayal. ona göre hesap yapma. özel mesajdan falan uyarmak nedir ayrıca ? "özel mesajdan uyar ki benim gibi fiyatları bilmeyen saf alıcı varsa senin yüzünden uyanmasın" olayı mı ? neyse iyi satışlar
Sakin ol durumum gayet iyi, ihtiyac yuzunden demem aç geztigim anlamina gelmez gercekten cok anlamsiz bu yazilanlar, uzatmayin. Cevap vermeyince soylenen dogruymus gibi oluyor o yuzden cevapliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yok aç gezicek adam zaten 6bin'e bilgisayar almaz. öyle birşey söylemedim ne haddime.
ama ufak bi ihtiyaçtan da kimse 6bine aldıgı bilgisayarı satmaz mantıgıyla, "3500 gelse" diye hesapladıgını söyledim.
paticikten satamıyacağını da söylemiştim zaten görev tamamlandı o vakit.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

gelirim yarın vimpir ama dediğim fiyattan yukarı veremem, olmuyorsa kalkıp getirme beni bu yağmur çamurda.

pm olcaktı yanlış gitti, ops.
Gormeden o parayida vermen mantikli degil zaten bende sana diyorumki gordugun zaman zaten soylemis oldugum parayi hakettigini goruceksin. Cizik bile yok parcalarin hepsinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav adam satış başlığı açmış yorum başlığı açmamış ki. Alıcı varsa konuşsun yoksa da ne gereksiz mesajlarınız var yav. Çoksa çok azsa az size ne arkadaş. Bir başlığı bu kadar mı rezil edersiniz. Adam da her yeni mesajda bir alıcı var diye bakıyordur. Geyik olur da, bu mu yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...