Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hoşgeldin SUSHI:D

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar, hatırlıosanız mayıs ayında sevgili biricik köpeim GEISHAm ölmüştü ve ben de kahrolmuştum - ki hala da kahroluyorum-... Siz de bu acımı mümkün olduunca paylaşmıştınız benimle, saolun varolun. aradan geçen bir kaç aydan soora evde bi hayvan olmadan yaşayamadıımı farkettim. Yeni bi köpek almak şu an için imkansız, çünkü hala GEISHAm yaşıo bu evde... o nedenle ben de bi kedicik aldım, daha doorusu beni pek bi seven ve pet shop sahibi olan bi arkadaşım bana miniminnacık bi Ankara kedisi hediye etti, mutluyum çok :D şu an kucaamda mırıl mırıl uyuyo yeni patim,hayırlısı bakalım...[signature][hline]şeyim hıyar diyene bi avuç tuzla koşmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Valeron, 20 Ağustos 2004 16:39 tarihinde demiş ki:
said:
Disappear, 20 Ağustos 2004 16:34 tarihinde demiş ki:
geisha hmm gey$a hmmm gey$a japon hizmetkar degilmi ya bayan

yok geyşa japon cinsel ilişki bayani :P yani ben oyle biliorm
yok hem hizmet eder hemde istenirse ili$kiye girer yani turkiyenin rus veya moldovyali temizlikci kadinlar gibi[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

sushi deyince gelen bir kedi hmm komik hehe. Kedi iyi seçim her türlü üzgünlük, depresyon vs gibi durumları atlatmana yardımcı olur[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Geisha adında bir köpek
Sushi adında bir kedi
sonra ne olcak?
Saki adında bir kuş mu :-P

ehe hayırlı olsun :), ama köpek tercih ederdiim ben :hmm:[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 21 Ağustos 2004 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geisha = zenginlerin evlerinde hizmet veren sahıslar
Bir nevi hizmetciler ama en üst sınıfa hizmet ederler.
japoncada gei sanat demek zaten.
Japonya'da dahala geisha okulları bulunmaktadır.
sürdükleri beyaz boyalar ve ilginc sac seklinden hatırlayabilirsiniz.[signature][hline]"To imagine is everything, to know is nothing at all."
-Anatole France, "The Crime of Sylvester Bernard", 1881
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...