Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

team V4

teamV4

Öne çıkan mesajlar

Yeni clan oluşumu team V4 kurulmuştur.

Team V4 Kadro ;

V4.Vendetta (Owner)
V4.Oyman (Captain)
V4.SuGoSu
V4.Darvin
V4.Venom
V4.Desu

Manager : V4.Pentegram
Web Master : V4.AnzeloT

Web site: teamv4.com
Team V4 Ladder

Clana alım yoktur.
Haberler, sponsorlar ve daha fazla bilgiye 1-2 gün içinde açılması beklenen web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

noldu zaten td deilmiydi bu adamlar,
tag degismisler
bide bizden oymanlan desuyu araklamıslar :p
yeni tag hayırlı olr ins
ha bide bloodu almamıslar :D
skandalı ört pas etmek içinmi bu tag degisimi anlamadımki
bide blizzard clan tagı eklese su oyuna ya, hani millet takım adını nickine eklio sonra takım degisince yeni oyun almak zorunda kalıo :)

neyse oyuncuları zaten biliyoruz yeni taglari ugur getirir
sc2 de türklerinde iyi seviyede oldugunu kanıtlamaya yardımcı olrlar ins
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis said:

tag degismisler
yeni tag hayırlı olr ins
bide blizzard clan tagı eklese su oyuna ya, hani millet takım adını nickine eklio sonra takım degisince yeni oyun almak zorunda kalıo :)

Alt yapıyı oluşturan 3 isim + web tasarımcımız ve klanın kurulmasına emeği geçen kişiler td takımında hiç bulunmadı. Site açılıncada bunu farkedeceksin tuna. O bakımdan kendimizi asla td'nin devamı olarak görmüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

Memphis said:

tag degismisler
yeni tag hayırlı olr ins

Alt yapıyı oluşturan 3 isim + web tasarımcımız ve klanın kurulmasına emeği geçen kişiler td takımında hiç bulunmadı. Site açılıncada bunu farkedeceksin tuna. O bakımdan kendimizi asla td'nin devamı olarak görmüyoruz.

ne biliym pentegramı menejer görünce direk onun isidir die düsündüm
ben venomu falanda td die biliodum gerci takip etmiorum son zamanlarda cıkmıs heralde dagılmadan once

web + irc sart takımlar icin, bide irc kanalı yapın
hatta bide trsc2 kanalı acmak lazım milli maclar cart curt
chatroomlar gelene kadar, iletisim genelde bu tur yerlerden saglanıo egerki esl gibi bi sistem yoksa
ggl
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de e-sport yaşamınızın başarılılarla dolu olmasını diliyorum.

Bu arada hemen herkesin aklına gelecek bir soruyu sorduğu için Memphis'e tepki gösterilmemesi gerekir. Benim de aklıma ilk o gelmişti.
Bu sayede cevabı herkes duymuş, şimdi ve gelecekte böyle düşünülmesinin önüne geçilmiş oldu. Güzellikle cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

doubtful said:

Ben de e-sport yaşamınızın başarılılarla dolu olmasını diliyorum.

Bu arada hemen herkesin aklına gelecek bir soruyu sorduğu için Memphis'e tepki gösterilmemesi gerekir. Benim de aklıma ilk o gelmişti.
Bu sayede cevabı herkes duymuş, şimdi ve gelecekte böyle düşünülmesinin önüne geçilmiş oldu. Güzellikle cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

Tepki vermedik canım güzelce anlattık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Clanın açılımı :

Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition. The only verdict is vengeance; a Vendetta, held as a votive, not in vain, for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous. Verily, this vichyssoise of verbiage veers most verbose, so let me simply add that it is my very good honor to meet you and you may call me V.
Sosyal ağlarda paylaş

IntoTheRain said:

Clanın açılımı :

Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition. The only verdict is vengeance; a Vendetta, held as a votive, not in vain, for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous. Verily, this vichyssoise of verbiage veers most verbose, so let me simply add that it is my very good honor to meet you and you may call me V.

Ingiliz aksaniyla `are you like a crazy person?`

yazdigin seyi 90 kere sozluge bakmadan anlayabiliyor musun vendetta?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...