Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dans etmelik slow şarkı önerirmisiniz?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Eric Clapton - Tears in Heaven
George Michael - Careless Whisper
Simon and Garfunkel - The Sound of Silence
Berlin - Take My Breath Away (Topgun OST)
Toni Braxton - Unbreak My Heart
Mariah Carey - My All
Bon Jovi - Always

hepsini dene derim. aradığını bulacağından eminim.[hline]BonePART, 23 Şubat 2003 23:20 tarihinde demiş ki:
emlamı yad aincirli biskrem rullaz
Sosyal ağlarda paylaş

Lake of Tears - To blossom blue (tam dansetmelik yavaş şarkıdır... hemde 8 dakika dans et et bitmez :)
Toni Braxton - spanish (guitar pek olmaz ama herhalde)
winamp listesini karıştırırken zıplar:Aha BULDUM!
baktam dansedecek şarkılar...
Kenny G - Forever in love
Kenny G - Silent Night
Kenny G - Unchanged melody
bende bu üçü var ve h4epsi sözsüz saksafonla çalıunan tam dans etmelik şarkılar. Mükemmeler mutlaka dene...[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
dans nedir güzel soru hani bazı zaman olur kız arkadaşınla bir olursun birşeylar paylaşırsın dans adında. Belirli bir uyum içerisinde yavaşça bir o yana bir bu yana gidersiniz hani o an hiç bitmese ulen bana gaz geldi bütün gece ben dans ederim dersiniz elleriniz onun ellerini tutarken gözünüz parlar falan heleki bide dans edelim kız tarafından geldiyse bir erkeğe. Erkek zaten daha dünden razıdır buna ama utanır söyleyemez şu an kaldırıldığım danslara kalkmadığım ve onu üzdüğüm için bin pişmanım.
Dans budur. Aerosmith-idontwannamissathing dinleyince deişirsin ruh halin kayar moodun kırmızılara iner.[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 21 Ağustos 2004 12:58 tarihinde demiş ki:
bu şarkıyı beğenmezsen suratıma tükür...Müthiş bir şarkı

sözümü geyi alıyıyom de! sözümü geyi alıyıyom de! hayır ben severim de, george michael'den nefret eden bi sürü arkadaşım var, sonra yüzüne yağmur yağmasın. :p[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...