Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

birşey iade etmek için bestbuy'a uğramıştım bugun, arada şöyle bi telefonları kurcalayım dedim. okadar telfon vardı samoled+ ekran kadar kaliteli ekrana sahip telefon yoktu diyebilirim.

güzel renk tonları var ekranın, samoledin siyahları yanında htc'nin lcd ekranı ciddi ciddi gri kalıyo ve ekstra pil tüketiyo piksel aydınlatıcam diye. iphone'da aynı şekilde, piksel bazlı daha yüksek ama ekran kalitesi samoled kadar iyi değil. apple'ın bu aleti ve gui'sini niye dava ettiğini anladım sdf, adamlar acaip harraslamışlar. apple'ın 3 sene sonra çıkartmayı telefonu çıkartmışlar gibi bişe olmuş, şimdi iphone 5'de ne yapıcaz diye düşünüyodur steve.

bir de g2 şaka gibi hafif, ilk smartphone'um ve normalde kullandığım şu anda piyasada bulunan en küçük kapaklı telefon dediğm aletten daha hafif, acaip şaşırdım. şerefsiz koreliler iyi çalışmış.

typo
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni, IPhone 4 varsa gidip al demem, telefon alacaksan ama zaten evet kesinlikle bi gozden gecir.

Bu arada ekran boyu icin sunu diyim. Son aylarda tr deyken anamdan haciladigim IPhone kullaniyordum. Ekran, telefonun ne ele oturmasi bakimindan ne de cebe oturmasi bakimindan kendini hic farkettirmiyor. Hafif ve ince bir telefon, hic oyle buyuk telefon tasiyomusum hissi vermiyor, IPhone'a nazaran.

Ama ekranin biraz buyuk olmasi bir kere web deneyimini cok artiriyor. Video falan izlerken cok daha fazla keyifde aldim, angry birds oynerken de oyle.

Bir de benim kisisel tercihim, ekran kalitesi cok daha iyi. Baskalari IPhone ekranini daha cok sevebilir, ama ekranda bisi okurken izlerken, is yaparken cok daha keyif veriyor. Amoled ekran kullaniyo sanirsam, sanki LCD monitor gibi, ekrana bakarken kucuk bi samsung lcd monitor e bakar gibi kaliteli gosteriyor kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

haftalardır ne telefon alsam karar veremedim lol. ne kadar çok smartphone modeli varmış arkadaş, hangi ara çıkardı firmalar bu kadar çok telefonu.

iphone 4 alayım diyordum, sonra nexus s'e döndüm. şimdi de galaxy s 2 hoşuma gidiyor. merak ettiğim bir şey var, ne zaman yeni bir application vs. görsem hep i-phone ibaresini görüyorum yanında. diğer smartphone'lar için çıkan applicationlar iphone için çıkanlar ile kapışabilecek şekilde mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

şöyle hissettirdiniz dsf,

http://www.swfcabin.com/swf-files/1302651148.swf

ne zaman türkiye'ye geleceği belli mi peki ? mayıs ortasında başlamış sanırım avrupada satışlar.

euheuehe, ben cok app yukleyen biri degilim, ama IPhone da kullanip da burada bulmadigim app olmadi. Zaten cogu bilinir oyunun/app in android versiyonu var. Az bilinenlerinde es degeri var. Ama IPhone 350.000 app i var, android in 150.000, yani bazi spesifik seylerde belki eksikligini hissedebilirsin.

2012 sonunda android'in iphone'u gecmesi bekleniyormus app sayisinda.
Sosyal ağlarda paylaş

yani, uzadı da uzadı benim telefon alma işim de onun için haziran ayı içerisinde alayım artık bir tane smartphone diyorum.

şu an için kesin kararım galaxy s 2. çıkış fiyatı olarak 1.800 falan diyorlar ama sahibinden'de çok makul fiyatlara var. gerçi bu kadar beklemişken beklenilir 2 - 3 hafta daha ama bilemiyoruz ki ne zaman geleceğini de.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

desire z'yi tam alacaktim, sepete atmistim
sonra bu galaxy s2 nanesini yolladi arkadas, arastirdim fln biraz
burdaki yorumlardan da yola cikarak s2'yi beklemeye karar verdim.

madem buyuk genis bi telefon almak zorundayim o zaman en genisini aliyim sdf

desire s e baktın mı ya? tırtı mu?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

iphone4'le karsılastırabilecegin bi telefon degil. yeni iphone ile karsılastırırsın.

neden karsilastirilmasin ki ? iphone 4 umden ben super memnunum ne bir yavaslama ne bir hiz sorunu, ne ekrani kotu ne kamerasi kotu, appleri deli gibi var ve guzel seylere sahip, internet mail desen super, iphone 4 den ote telefon gormedim ben su ana dek, bakalim bu ondan ne kadar one gecmis onu gorecegim kendimce.

insallah s2 super uber duperdirde gene geri iphone 4 e donmem :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...