Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Windows'un genel anlamda standart olmasının sebebi farklı markaların genelde aynı tür işlemcileri kullanmaları ve belli başlı işlemci üreticilerinin uygun ürünler çıkarmalarıyla oluyor. Android'in sorunu donanım farkları veya ekran çözünürlüğü değil, bunlara uyum kolayca sağlanıyor. Asıl sorun işlemcilerdeki farklı çalışma şekilleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Sirf bunu yazmak icin geldim.

Telefon almayi dusunenler bunu es gecmesin. QWERTY keyboardlu bi telefon bekliyodum uzun suredir, istedigim tarzda bisi cikmadi, elimdeki tum telefonlarda sirasiyla bozulunca mecbur bunu aldim. Keyboardlu olmamasi benim icin kotu ama telefona hayran kaldim. ilerleyen teknoloji olayida var ama, elimde resmen kucuk bi bilgisayar tasiyomusum hissi veriyor. Benim bilgisayardan hizli siteleri aciyor ueheuheu. Ekran super , biraz buyuk telefon ama benim tam istedigim gibi ekran buyuk yani, kendisi kus kadar hafif ve ince.

Gidin, deneyin bakin. Beni fazlasiyla memnun etti. Bir de android in bu kadar kaliteli bir OS olacagi aklimdan gecmiyodu, her nekadar az cok kullanmis olsamda.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

Sirf bunu yazmak icin geldim.

Telefon almayi dusunenler bunu es gecmesin. QWERTY keyboardlu bi telefon bekliyodum uzun suredir, istedigim tarzda bisi cikmadi, elimdeki tum telefonlarda sirasiyla bozulunca mecbur bunu aldim. Keyboardlu olmamasi benim icin kotu ama telefona hayran kaldim. ilerleyen teknoloji olayida var ama, elimde resmen kucuk bi bilgisayar tasiyomusum hissi veriyor. Benim bilgisayardan hizli siteleri aciyor ueheuheu. Ekran super , biraz buyuk telefon ama benim tam istedigim gibi ekran buyuk yani, kendisi kus kadar hafif ve ince.

Gidin, deneyin bakin. Beni fazlasiyla memnun etti. Bir de android in bu kadar kaliteli bir OS olacagi aklimdan gecmiyodu, her nekadar az cok kullanmis olsamda.

pff karpuzu dusurdun esegin aklina simdi :( ne gerek vardi ha ne gerek !!! iphone 4 umden memnunum ama neden olmasin diyorum simdi :(

Nonetheless, if you're asking us what smartphone to buy today, unconstrained by such externalities, the Galaxy S II would be the clear choice. Sometimes it's just as simple as that.
Sosyal ağlarda paylaş

telefonun ekran cozunurlugu ve kamerasi cok guzel,gingerbread degisik bir os. samsungun klavye yazilimi hosuma gitmedi, yon tuslari eksik. applein yaptigi malligi yapmislar, daha uygun bir klavye appi bulmak lazim. Telefonun simdilik tek rakibi var oda htc evo 3D. us de evo 3D cikti, eu de s2. Samsungun goruntu teknolojjleri her turlu platformda kisisel tercihim. 3 gundur kullaniyorum gayet futuristik bir cihaz. herseyi koymuslar icine. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

vee beklenen inceleme:

sg2 vs htc sensation

http://www.youtube.com/watch?v=DM6sPTcFpAc

sensation'a yazık olmuş, ekran olsun hız olsun çok çok geride.

şunu da bırakıyım şöyle, safari de ipad2'den 1.5 kat daha hızlı. lolol

http://www.youtube.com/watch?v=SCf0-MQswCo
Sosyal ağlarda paylaş

ekran bayanların kullanması için büyük olabilir ama benim gibi kazma elleri olanlar için tam yerinde olmuş bence, iphone4'un lansmanı yapıldığı zaman en çok beklediğim olay ekranının daha büyük olmasıydı ama yapmadı şerefsiz apple. o yüzden almamıştım şimdi sg2 tam istediğim alet oldu bu ekranla, gelemedi hala delircem.
Sosyal ağlarda paylaş

Cep telefonu dediğin cebe girebilmeli. Oturup kalkarken cepte pantolonu acayip şekillere sokmamalı, vücudu rahatsız etmemeli.

Bi aralar Ericsson GH serisini kemere takan kılıflar vardı, öyle bir aparat bile kurtarmaz bunun bi büyüğünü. Anca çantada taşınır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...