Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

iyi dayanmış yine, o kadar yüklenilmez abi o telefona, normal bi telefonda 1k mah pil oldugunu düsünürsek ondaki 1650 mah, üstelik diğerleri o kadar özelliğe sahip değil

nokia 1100 sanıpta 1 hafta gidiceğini sanıyosanız yanılıyosunuz derim.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış şey seçsen bile patlatamıyorsun, çok dalgınlığıma geldiği oldu. en fazla ayarlar/app ler gider. burada da backup en büyük yardımcımız. bunu söylememdeki amaç gidin patladın diye değil, root gibi en basit şeyleri bile yaparken korkmayın. android bu, root gibi şeylere şuan olmasa bile bir yerde ihtiyacınız olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Evde wifi olmamasına rağmen 250mb aldım :P Neyse ki kontörlü hattım var hala da bi süprizle karşılaşmıyorum, zaten wifi bulamadığım sürece anca gps market google+ falan filan.

Türksel var bende bu arada, avea ucuzmuş baya.

Ya yeri gelmişken, türkselde indirimli kampanyaya girmiştim ben. Şimdi kaç mb geldi diye bakmak için nereye ne mesaj göndericem :P
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

ben bugun yarın 3g internet paketi almayı düşünüyorum. aveada aylık 1gb 9 liraya var baya iyi gibi. telefonda yeter sanırım 1gb?

1gb rahat yeter youtube veya canlıtv falan yapmadıkça. hatta günde 1-2 youtube video izlesen de yeter gibi 1gb.

ben 60-70 mb download'u 3g ile yaptım sırf salona geçmeye üşendiğimden, 14 günde 270 mb şu anda, yani normalde 200 civarında olucaktım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Pil ömrünü çabuk tüketmesi herkesin ortak sorunu zaten heh

Ben 3gyi kullanmadığım zamanlarda kesinlikle kapatıyorum, power tuşuna basılı tutunca gelen menüden de oluyor ama apn diye bi widget var tek tuşla hallediyor ne güzel :P

Bide rootla mesela şu yapılıyor

XDA said:

How can I disable the camera shutter sound?

Answer:

Originally Posted by pulser_g2
If you are rooted, you can do this by renaming the shutter sound ogg file in /system/media/audio/ui. Rename it to .ogg.bak and it should stop the noise.

Denedim oldu, güzel bi olay. Ufak tefek bin tane şey var, hani rootsuz da gayet olur da rootlu daha güzel telefon.

ben deniyorum ama insufficient permissions diyor nerden nasil yapiliyor bu axe?

yani ben astro file managerdan yapayim dedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:

Loxias said:

ben bugun yarın 3g internet paketi almayı düşünüyorum. aveada aylık 1gb 9 liraya var baya iyi gibi. telefonda yeter sanırım 1gb?

nasıl 9 lira? ben 29tl ye kullanıyorum.kampanyamısı fln mı var benım goremedıgım?

faturalı hatlarda 29 lira olarak gözüküyor faturasızda 9 lira
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

https://market.android.com/details?id=com.estrongs.android.pop&feature=search_result ES File Explorerla oluyor kanuni. Sanırım root dosyalarına rw izni veren tek bedava explorer bu. Ayarlar kısmına gireceksin, en altta ayarı var.

Bunun harici root dosyalarını direk rw yaptığını idda eden appler var ama bende çalışmadı, bide terminalden komut girerek yapılıyor ama kolayı varken uğraşmadım
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Kanuni said:

https://market.android.com/details?id=com.estrongs.android.pop&feature=search_result ES File Explorerla oluyor kanuni. Sanırım root dosyalarına rw izni veren tek bedava explorer bu. Ayarlar kısmına gireceksin, en altta ayarı var.

Bunun harici root dosyalarını direk rw yaptığını idda eden appler var ama bende çalışmadı, bide terminalden komut girerek yapılıyor ama kolayı varken uğraşmadım

Super Manageride deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

ha şey sorucam ben ya, 3G/H+ açık oluyor bende bir arama yaptığımda, çalarken tıkırt diye bir ses geliyor. Başta karşı taraf açtı falan sanıyordum hatta "alo" falan diyordum. Sonra baktım ki 3G'yi kapıyor telefon otomatik arama yaparken, ondan öyle bir ses çıkıyor. var mı böle bir şey yaşayan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...