Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Paticik Radyo] 22/08/2004 yayını

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

hoşgeldin diablesse hatta fck u çok güzel sözlü bi şarkı ben sabahtan berin sabit dinleyici olarak gene yanınızdayım sayın yayıncı :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

yoq ya server beni kaldıramadı 6 saatten uzun süredir mal mal ekrana bakınca telepatik göç yaşattım ona :) server düzelene kadar sadık sayın dinleyiciniz kendi playlistine dönüo :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

E napalım kastırcaz Kedi ye ulasmaya calısıyorum olmadı haftayı bekliceksiniz sekercikler ama ben hatrbi sinir harbi yashamakla meshgulum shu an[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

ehueh ben şimdi mikrofonu ele geçiriim metalci playlistimdeki tek garip parçamı dinletiim ceza - holocaust buyrun server göçene kadar bu kardeşi alın..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

döndüm size ozamansa..adi ama ses kısık gelio diabın sesi gelio şarkıdan çok tabi senin sesin de çok güzel ama neblim işte :P[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...