Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Paticik Radyo] 22/08/2004 yayını

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

bak wj playlistleri stickysine alakalı seç ben de paso doom istiodum örendim ki her telden deil belli telden gidilince güzel oluomuş viledamla eşlik ediorum şarkılara sen de katıl :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

eeee no one is perfect :) müzik güsel ses de güzel olursa olmazdı ztn :)
edit:nothing deil de no one daa güsel durdu :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

[Bu mesaj Ainu tarafından 22 Ağustos 2004 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehueh umarsamaz olur muuz men in black amcamlar gibin çıkmışınız :)
heyt :) pis metalci demein çok üsülüom bak sabahtan beri eşlik ediorum bi teşekkür bile etmediniz :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

hehe biz duyarız öle sesleri işte :) kaç saattir ekrana yapıştım radyo radyo die reyting yaptım size ne dalga geçionuz bugün koca gün yaydım pcnin karşısında die..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

oely demekki bi işe yaramışım ben de sizi dinlerken soulseeki açık bıraktım bi saatim boşa gitti die üzülüodum teselli oldu :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

i can get no !!!!! hoppaa sonlara geldikçe bombalar gelio ... :=)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

[Bu mesaj Ainu tarafından 22 Ağustos 2004 23:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...