Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Belki birz geik kaççak ama

Echoes_From_Hell

Öne çıkan mesajlar

ehe ilginç bi topiq olmuş bugün pati bağımlısı takıldıım için ilk ben yazim :)
beni the suicider da anlatıo firestarter da anlatıo yane bilmiorm tam olarak ruh halime göre anlatanlar war şimdi yazmiim uzun uzun :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere yenisin burda ve biz cep telefonunda mesaj yazarmış gibi "bni" "brda" diye konuşanlar ile e yerine "3" i yerine "1" yazanları pek aramızda istemeyiz. Umarım bu özelliğini düzeltirsin.

Soruna gelince, "Pain of Salvation - Second Love" güzel anlatır beni. ;)[signature][hline]This fire is burnin' and it's out of control
It's not a problem you can stop It's rock n' roll

Sosyal ağlarda paylaş

empyrium ode to melancholy de anlatır belki bilemicem hastasıyım ama :)
edit:solonor +1 :)
[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

[Bu mesaj Ainu tarafından 22 Ağustos 2004 21:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 22 Ağustos 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
Bir kere yenisin burda ve biz cep telefonunda mesaj yazarmış gibi "bni" "brda" diye konuşanlar ile e yerine "3" i yerine "1" yazanları pek aramızda istemeyiz. Umarım bu özelliğini düzeltirsin.

ya afedersiniz, çok özür dilerim. bundan sonra dikkat edeceğim. saolun uyardığınız için.[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

yoq ya okadar özür falan dilemene git kimse god mode on şeklinde deil burda da hoş karşılamıyoruz yane bab kenk şeklindeki insanlardan soora neden insanlar iplemio deme die başta uyarı yapmış solonor sen uy yeter.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainu, 22 Ağustos 2004 21:35 tarihinde demiş ki:
yoq ya okadar özür falan dilemene git kimse god mode on şeklinde deil burda da hoş karşılamıyoruz yane bab kenk şeklindeki insanlardan soora neden insanlar iplemio deme die başta uyarı yapmış solonor sen uy yeter.

adam dalga geçmiş benle bence, sen de dikkatli okursan anlıcaksın. :) Neyse varsın dalga geçsin de sonra umarım üzülen o olmaz. ;)[signature][hline]This fire is burnin' and it's out of control

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainu, 22 Ağustos 2004 21:35 tarihinde demiş ki:
yoq ya okadar özür falan dilemene git kimse god mode on şeklinde deil burda da hoş karşılamıyoruz yane bab kenk şeklindeki insanlardan soora neden insanlar iplemio deme die başta uyarı yapmış solonor sen uy yeter.

çok sağolun uyardığınız için. bundan sonra dikkat edeceğim düzgün yazmaya:))[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh ben de insan gibi cevap verdim kek olduk boşuna :) hehe ben diorum bu pc 24 saat açık olunca insanın beyni sulanıo die kimse +1 demio :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainu, 22 Ağustos 2004 21:39 tarihinde demiş ki:
eheh ben de insan gibi cevap verdim kek olduk boşuna :) hehe ben diorum bu pc 24 saat açık olunca insanın beyni sulanıo die kimse +1 demio :)

inanmıcaksın abi ama adam ciddi ciddi özür dilemiş, üstüne öm attı. Allah allah hala böle adamlar kaldı mı ya. :)[signature][hline]This fire is burnin' and it's out of control

Sosyal ağlarda paylaş

vay bea ozaman bu insanı karantinaya alalım solonor türü yoq olmak üzere zarar gelmesin bozmasın kendini insanlar arasında..sen tut ben kapıyı açıom :) çabuk çabuk!!![signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainu, 22 Ağustos 2004 21:57 tarihinde demiş ki:
vay bea ozaman bu insanı karantinaya alalım solonor türü yoq olmak üzere zarar gelmesin bozmasın kendini insanlar arasında..sen tut ben kapıyı açıom :) çabuk çabuk!!!

adam iyi diye cezalandırıosun sen karantinaya alınca ama:)[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...