Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gülelim Eğlenelim

huun

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Cale Idra. İstediğinizi deyin ama adam haklı yani. Ben de Terran'ım ama Naama gibi oyuncuların hala üst seviye kalabilmesi oyunun yeterince gelişmediğinin kanıtı. Zaten giderek adı duyulmamaya başlanıyor, birkaç sene sonra tamamen silinir ortadan.

Ayrıca yazışmalardan anladığım kadarıyla Idra kazanmış. Bundan önce BC rush yapmıştı Naama, oradan kalma bir sinir olabilir Idra'da :D
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Cale Idra. İstediğinizi deyin ama adam haklı yani. Ben de Terran'ım ama Naama gibi oyuncuların hala üst seviye kalabilmesi oyunun yeterince gelişmediğinin kanıtı. Zaten giderek adı duyulmamaya başlanıyor, birkaç sene sonra tamamen silinir ortadan.

Ayrıca yazışmalardan anladığım kadarıyla Idra kazanmış. Bundan önce BC rush yapmıştı Naama, oradan kalma bir sinir olabilir Idra'da :D

çok anlamsız ve genel bir yazı yazmışsın tebrik ederim! naamanın nesini beğenemedin ayıptır sorması?
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

All in ve cheese'den başka numarası yok.

yaklaşık son 2-3 aydır adamı yakın takibe aldım sürekli replay ve streamlerini takip ediyorum ayrıca playhemde eşleştim. yüzlerce oyunu içerisinde "all in ve cheeseden başka numarası yok" lafını destekliyebilecek en fazla 3 oyununu gördüm.
çok işçi - çok gelir , çok gelir - çok ordu prensibiyle düşünmeye devam et high master!

şunu da belirtiyim koredeki yaşamıyla ve oyunuyla ilgili sorularda sordum; korenin oyunun stilini çok beğendiğini söyledi çünkü çok daha agresif oynanıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

bana karşı olan oyunun içeriğinden bahsetmedim bile de. adam kore serverında kendine DENK oyunculara karşı oynuyor. ve son derece agresif über multitasking skilleri ile gayet macrosu harika bir şekilde oynuyor. microsunu çok beğendiğimi de söyliyim. 2 tane turnuvada adamı görüp bu all-inci yaauuv demen tuaf geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...