Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SIFIR iphone 4 Satılık...

kaisersoze

Öne çıkan mesajlar

ABD den gelecek olan arkadaşım yanında iphone 4 te getirecek 1 tane. Telefon sıfır ve ambalajında olacak. İlk siz açacaksınız.
Pasaporta işli olmayacak. Siz kendi pasaportunuza işletirsiniz.

16 gb iphone4 fiyatı 1600 tl.

Telefon elime 24-10-2010 cuma günü , yani 4 gün sonra geçmiş olacak.Ankaradayım , satış elden olacaktır . Ama farklı şehirlerden istekler olursa önce vereceğim hesap numarasına para yatırırlar , bende kargoyla yollarım.

Hayırlı olsun aalan arkadaşa şimdiden..
Sosyal ağlarda paylaş

peki eleştrilerde haklısınız.çok fazla fiyat araştırması yapmadan ilanı vermişim demekki.benim sorduğum yer 1850 lira demişti. neyse ...

1450 liraya indirdim.

pasaport olayıda aslında kolay. Umreden gelen bir tanıdığınız bile olsa işletebiliyorsunuz. süresi de size bağlı, istediğiniz zaman herhangi bir operatörün bayisine gidip açtırabilirsiniz.Ayrıca un-lock olayıda 30 dakkalık iş.

isteyenler mesaj atsın . fiyat konusunda daha fazla polemiğe gerek yok sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

30 dakikalık is diyosun ama her update cıktıgında tekrar kırılmasını bekliyosun vs. ugrasılacak sey degil bana gore.

ElectroWorld
iPhone 4, 16 GB = 1.569 TL
iPhone 4, 32 GB = 1.849 TL
BestBuy
iPhone 4, 16 GB = 1.589 TL
iPhone 4, 32 GB = 1.879 TL

bu fiyatlar da ne kadar dogru bilmiyorum iphoneturkiye diye bi sitede yazıyor. iphone4 almayı dusunmuyorum degil ama turkiye'deki su stok sıkıntısının gecmesini bekleyecegim kesin.

size iyi satıslar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...