Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kınıyom seni level

gecko

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Bişey dicme, bu kadar bok atıyorsunuz yok işte yabancı dergileri takip ediyorum diyorsunuz da hangi dergiler onlar? Dergi derken web sitesi di mi? Yada nereden buluyorsunuz?

ankara'da cepa d&r ve armada arkadaş kitabevlerinde buluyorum.

edge var mesela, pc gamer var, bazen yabancı konsol dergileri de görüyorum playstation, nintendo. güzel dergiler var baya...

ayrıca web sitesi de olur tabii neden olmasın, youtube, escapist, gametrailers'a konulan çeşitli reviewleri takip ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Soruma tam cevap olmamış ama neyse.. Evet oyun hakkında bilinmesi gerekenleri, artıları eksileri güzel anlatıyor da o muhabbet keyfini vermiyorlar işte onu demeye çalışıyorum. Yoksa şurada yerden yere vurulan CIV 5'e tüm oyun dergileri iyi puan verdi neredeyse, HALO'ya hala iyi diyorlar vs. Puanlarına falan pek güvenmiyorum hani incelemeleri o geyik hissi için okuyorum sadece. Gerçi puanı çok düşük olan oyunları dneemiyorum bile genelde ama olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

level halen batmadi mi ya o DH olayindan sonra.

Ayrica Elif Akca Nerd, gözlüklü, en az 100+ Kg'da olanlarin her ay agzi acik baktiklari bi kiz.

hem guzel degil (goreceli)
hemde kotu yazar (nah goreceli)

Level alip hem oyun dergisi hemde guzel kiz gordugunuzu zannedeceginize, OGZ + FHM alin, her ikisi hakkinda da adam gibi fikriniz olsun.

yukaridaki gorusler cok kisiseldir.

adam haklı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...