Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon's Call (Browser)

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

soulda dünde yazdım successfull diyor ama silahta milahta bişey gözükmüyor 350k param gitti havayada 2de soulum

300 den 1 tane fazla gelmiyor derken? 300dolma gibi bişey mi var aylik filan nedir hiç anlamadim instancelara girerken olsun vs deli gibi dg gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Hitpoint(HP) formülüne kafa yoran oldu mu?
item + stamina bonus'ları dışında ileriki lvl'larda ne kadar hp sahibi olacağımızı hesap edip , statları ona göre dağıtsak fena olmaz. Ben bir kaç level gözlemledim fakat dağılım oranları çok değişken.Sabit değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bomboş Forum'da çok yararlı birkaç rehber yakaladım.
Item renklerinin ne anlam ifade ettiklerini , prefix ve suffix'lerin item kalitesi üzerindeki etkilerini anlatıyor. Hangi itemler çöp , hangileri satın alınmalı , hangi itemlere purify işlem önceliği verilmeli konularında kafanızda soru işaretleri varsa okuyun.

Item Classification by Rokkumon
http://bbs.dragonscall.com/showtopic-346.aspx

Purify & Item Quality Guide
http://bbs.dragonscall.com/showtopic-362.aspx

Dragon's Call Item Prefix/Suffix Guide
http://bbs.dragonscall.com/showtopic-363.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bilgiler. özellikle renklerin kalite dağılımı varyasyonlarını bilmiyordum, iyi oldu.

bu arada reserve seçeneği DG istediğinden €larına kıyamayan benim gibiler için purify işlemi hemen hemen devre dışı gibi bişey oluyor. hem suffix hem de prefix'i olan bi item, reserve kullanmadan purify edilemez gibi bişey. ha çok şanslı bi güne denk gelir, iki attribute birden cuk oturur orasını bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Guild Wars konusunda bilgi sahibi olan var mı ?

Defender olarak savaş alanına girme şansım oldu. Dragon Knight oldum. Savaş alanındaki diğer oyunculara saldırıp war poin/cont.point topladık vs. Ofansif guild bu arada Flame Dragona saldırıyordu. Adamlar dragon'u bir süre sonra kesti ve savaşı kazandı. Eee? bu ne şimdi? Nasıl defans yapıyoruz peki ?

Karşı takımdaki oyunculara saldırıp puan almaktan başka bir seçenek yoktu savaş alanında. Defans yapamıyorsak, o kadar oyuncunun savaş alanına girmesinin mantığı ne ?

Ayrıca Dragon Rage konusu...
Duelloları kazandıkça rage puanı yükseliyor. Bu puan 10'a çıktıktan sonra bize ne avantaj sağlıyor ? (Dragon Knight'a %30 heal geliyor diye duydum fakat yanılıyor olabilirim)
Sosyal ağlarda paylaş

Bedava Dragon Stone rehberi

Bilindiği üzere Dragon Gold'ları DC resmi web sitesinden sadece belirli bir ücret karşılığı satın alabiliyoruz. Dragon Stone ise , dragon gold ile aynı işlevi gören ve oyun içerisindeki birçok hizmeti satın alabileceğiniz bir diğer oyun içi para birimidir.

Oyun içerisinde Dragon Stone'lara ücretsiz sahip olabilmenin tek yolu Contribution Puanları biriktirmek. Bu puanları biriktirmek için yapılması gerekenler :

* Günlük Guild görevini(Guild Quest) yapmak.
Bu görevi yapmak için bir guild üyesi olmanız gerekir.
Ne kadar çok stage atlarsanız o kadar fazla puan kazanırsınız.

* Guild Quest yapan arkadaşınıza her stage sonunda *aid* yollayarak onu iyileştirmek.
Her bir aid 1 puan verir. Günlük aid gönderme hakkınız sınırlıdır(10 veya daha fazla emin degilim).
* Ofansif ve Defansif Guild savaşlarına katılarak rakip oyunculara saldırmak.
Kazandığınız takdirde her bir saldırıdan 1 savaş puanı kazanırsınız. Bu puan 1 Contr. Puanına eşittir.

Biriktirdiğiniz puanları görmek için :
Guild > Welfare > den ilgili ekrana ulaşın.

Bu ekrandaki bilgiler ve anlamları :

Current Contribution Point : Mevcut Toplam puanınız.
Current Point : Guildinizin savaşlardan kazandığı toplam Guild Puanı.
Point rankings : Guildinizin toplam puanının , Guild Puanları sıralamasındaki mevcut derecesi.
Claimable Welfare : Max. dönüştürebileceğiniz DS miktarı.

Savaşlardan Guild Puanı kazandıkça , maksimum dönüştürülebilecek DS miktarı artarmaktadır. Kazanılan savaşlardan daha fazla puan elde edilir. Guild puanları her pazar günü otomatik olarak sıfırlanır. Bu yüzden, Maksimum DS miktarının tümünü alabilecek yeterli puanınız var ise , pazar günlerinden önce puanlarınızı harcamanız önerilir.

Biriktirdiğiniz puanları Dragon Stone'a dönüştürmek için :
Claim now [ xxx ] Dragon Stones (Required Contribution Point xxx )
yazan bölümde Claim now yazısının yanındaki kutucuğa istenilen DS miktarı girilir ve Claim butonuna basılır. 1 DS 55 Contr. Puanına eşdeğerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...