Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orta direk basit cep telefonu tavsiyesi

stimpak

Öne çıkan mesajlar

evet telefonum öleli 3 hafta kadar oluyor, telefonsuz da yaşanabilir diyerek kendimi avuttum. ama zor oluyor, evdeyken sorun yok ama dışarı çıktığım anda iletişim olanakları tamamen tükenmiş gibi hissediyorum.

Saat işini emektar serkisof köstekliyle hallediyorduk ama tarihleri karıştırmaya başlayınca iyice sinirim bozuldu :D

acilen bi telefon almam lazım, bu aralar da taksitle bile olsa yüklü harcama yapamayacağım. max 200 tl bütçem var

telefondan beklediklerim basit, kamera mp3 vs. aramıyorum. zırt pırt şarjı bitmesin, çok mesaj yazan biri değilim, tuş takımı rahat olursa sevinirim gene de. slide / kapaklı bişey istemiyorum, önceki telefonlarımın nerdeyse hepsi o şekildeydi artık göresim bile gelmiyor. ha bir de menülerde dolaşırken falan kanser etmesin, birazcık hızlı olsun o kadar.

bugün mediamarkt'a baktım biraz, bütçe artışı baktıktan sonra olduğu için en ucuzlara bakmışım hep. Nokia 1616 gördüm, tipi sade, şarj süresi uzun gidiyor gibi görünüyor yazılanlara göre. hoşuma gider gibi oldu, ama bir de patilere sorayım dedim.

edit: başlığı edikledim
Sosyal ağlarda paylaş

biraz mağazaları dolaştım, vodafone shop'ta 2330 vardı 155 lira, mediamarkt'ta 159 lira çekmişler aynı telefona.

gold'a da bi bakiyim dedim, orada da 2690'a 140 lira fiyat çektiler.

ikisinden birini alacağım ama hangisini alsam karar veremedim şimdi.

edit: oeh sanırım golddaki mal satış görevlisi Euro yerine dolar kurundan hesaplamış telefonun fiyatını, zira web sitelerinde bile 212 lira görünüyor 2690 :D

bana 140 demiştiniz diyerek çirkef yapabilir miyim acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...