Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ölmek üzere bir kedi buldum, YARDIM LAZIM

felfecir

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

Bir de eğer ki öldüyse, madem iyilik yapıp aldın evine iyiliği tam yapıver ve çöpe atma yavrucağı bir yerlere gömüver öyle bir şansın var ise.

bi kenera bırakmayı planlıyordum. ama bu bakış yönü iyi hissettirdi sağol.

gideyim gömeyim en güzeli.
Sosyal ağlarda paylaş

yok bekliyorum zaten de. yani hayvanın ateşi çıkmıştır su içireyim derken damlalıkla boğmuş olmaktan korkuyorum düşün... bi de ölüsüyle oynayıp iyice sinirlerimi bozamam. hani belli çünkü, gözleri kaydı, ciddi ciddi buğlanmayı denedim tık yok, kaslar bıraktı tamamen. zerre oynamıyor göğüs kafesi.

hastaneye yetiştirmeye kassam taksiyle veterinere, yolda yine zaten ölürdü ki o kadar param da yok açıkcası. çok süper hayvan seven bi insan değilim yani fedakarlık yapabilecek kadar, yolda önünden geçerken bırakamadım sadece.

neyse bu da böyle macera oldu :/
Sosyal ağlarda paylaş

gömdüm merhumu mahalledeki bi ağacın dibine.

valla herkeze teşekkürler destek ve taziyeler için :) yani zaten hergün bi ton kedi ölüyor, sevimli/sevimsiz, e normal yani şehir, aşırı çoğalma etkenleri olmasa da yine böyle olacaktı. acımam zaten araba ezmesi veya kasıtlı öldürülen hayvanlar hariç.

öncelikle "kalp masajı" yap mesajlarının troll olduğunu düşünüyorum :D hani var tabi öyle umutlu insanlar da, troll popülasyonu çok daha yüksek hehe. aslında "ananıssss hayata döndü galiba nefes alıyor" diye karşı saldırı yapmak vardı ama tabi troll mesajı değilse hem ayıp olur, hem de böyle şakalara benden de çok üzülücek insanlar var.

amaaaaa, saçma olacağını bile bile, parmağımı bi deniyem lan :( diye uzatmadım değil.

mide aşırı hassassa açmayın, pek de bişi değil ama nolur nolmaz.

dokunduğum an burnundan sıvı gelmesi vazgeçtirdi -__________-

farkındayım spam kıvamında mesajlar attım, bu da wall of text oldu hani, ama anlamışsınızdır zaten ruh halimi hehe. hani etkilenmem beeeee diye aldım, fena oldum. keşke almasaydım diyorum. hakkaten, "ölecek abi bu kesin" diyorsanız ve veterinere bırakacak durumunuz yoksa, elleşmeyin. sarstı lan hayvan direk.

boğmadığımı bilmek çok iyi hissetirdi bu arada, çok sağolun yani. bir de toprağa gömmek iyi hissettirdi o tavsiye için hakkaten çok teşekkürler. zaten ölecekti hakkaten yani dokunmasam da. ha noldu getirdim de, üzülsem de içten içe iyi hissettiriyor, "denedim lan" diyorum. ha bi de virüs falan bulaşır mı lan bize diye kıllanıyorum lol

neyse ben kaçtım, ödev teslimim varken yarın 5,5 saatimi yediği için ve yağmur altında kaşıkla da olsa mezar kazdırma karizmatikliğini yaşattığı için merhuma ayrı, yardım edenlere ayrı, bu kadar mesajdan sonra küfretmeyeceklere ayrı teşekkür ederim (teşekkür etmek tik oldu)

iyi geceler herkeze
Sosyal ağlarda paylaş

bu özellikle de hayvana değer verilmeyen, hatta şiddet uygulamanın cezai bir yaptırımının bile olmadığı toplumumuzda, insan olmanın gerek ve sorumluluklarını yerine getiren 'insan' lar olduğu konusunda umut verdiğin için biz sana teşekkür ederiz. bir de kedinin son saatlerini daha huzurlu ve daha az korkulu geçirmesine yardımcı olduğun için...onu korumak isteyen birilerinin yanında olduğunu hissetmiştir büyük olasılıkla, çünkü sezgileri çok güçlü oluyor kedilerin.

kalp masajı yap derken kesinlikle ciddi ve samimiydim bu arada...ölümü konusunda kertenkel'e katılıyorum bir de...

başarılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kedi eğer bir erkek kedi idiyse muhtemelen bulunduğu muhitteki diğer erkek kediler tarafından ileride kendilerine rakip olmasın diye pataklanmıştır.
Benimde çocukken böyle bir kedim vardı alnına kıymık batmıştı çıkardım 1 ay besledim en son kendine geldiğinde dışarı çıkmaya başladı. Çok iyi hatırlıyorum 2-3 gün sonra mahallenin kedileri buna saldırmaya başladı. İlk sefer kurtardım ikinci seferinde kedi ortadan kayboldu. Bu kedi hasta da olmuş olabilir ama pataklandığı da ihtimal dahilinde olmalı. Sonuç olarak sen insanlığa yakışanı yapmışsın. Daha fazla canını sıkma bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani her ne kadar işe yaramayacağını düşündüysem de bende ciddiydim baya masaj konusunda (kendim de denedim çünkü sonuç yine aynıydı bilemiyorsun tam neyi nerde zate küçücük bişi :S) Daha önceden dediğim gibi en azından bir şeyler yapmayı seçmişsin ve bu çok güzel bir şey.. Zaman ayırıp gömdüğün için de ayrı teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...