Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman 4.0.1

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Shaman (Forums / Cataclysm Talent Calculator / Skills/Talents)
Purification (Restoration passive) now grants a 25% bonus to healing effects, up from 10%. More information can be found here.

bu değişikliği deneyen oldumu ? geçen akşam denediğimde, bana sanki pek bir farklılık yok gibi geldi. acaba gelmemişmi hala hotfix
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
mani said:

aslan. said:

stormstrike yalan mı oldu ki anlamadım o kısmı :)

yok ya olmadı tabi yalan. unutmuşum yazmayı. ue+flame shock dan sonra stormstrike vuracaksın. maelx5 lightning bolt tek targetsa. ES , UE+FS u ise kendin ayarlaman lazım. normalde flame shock her zaman up oluyor. lava lash cd si geldiğinde zaten 5x searing oluyor targetın üzerinde.

Mani Selam,

Peki weaponlara ne sürüyorsun ? Wf mi Ft mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
photographer said:

Theralion's Mirror
Binds when picked up
Unique-EquippedTrinket

+321 Intellect
Requires Level 85
Item Level 359
Equip: Your harmful spells have a chance to grant 1926 mastery rating for 20 sec.

Dün kaçırdım bu trinketi :( bu arada değerli ele shaman-pve rotasyon fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum :)
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü 7. orb ile 8 ve 9 daki dps farkı çok olmadığını söylüyor Elitist jerkstekiler
Ayrıca 7 deyken kendini earthshock a hazırlamak lavaburstten hemen sonra atmak daha iyi oluyor çünkü bazen lb masteriden dolayı trigger etmiş oluyor haliyle orb bazen 9 a çıkmış oluyor
gerçekten 7 de basmak daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

7 orbdan sona basmanin man tigi su
eger 9 orbu beklersen basmadigin her saniye dps kaybi demek
ama eger flame shock ta 6 7 saniyeden az varsa earth shock basinca flmaeshocksuz lavaburst atmak yada lvaburstu bekletmek zorunda kalcan
o sebbele 7 orbdan sonra flame shock ddende 6 7 saniye varsa bascan earth shock

yoksa 7 magical number deil
istersen 6 dan sona at
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...