Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman 4.0.1

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

ft/ft + caster silahları ile dps azaldıysa, ya denildiği gibi bazı statların cap değildir. ya da rotasyonda bazı şeyleri kaçırıyorsundur. elitist jerks de simulasyon hazırlamışlardı sanırım. gördüğümü hatırlıyorum. ben indirip denemedim ama isteyen varsa biraz karıştırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:

Nomak said:

beni bir görsün her türlü yapıyor.Rotasyon ve flex olacaksınız yoksa diğer classlar kadar rahat dps yapamıyor.

wuu çok prosun bebeğim etkilendim

Aynen bebek başka çıkış yolu yok :) ama dps yapıyor demek istediğim o elementalide ben sevemedim elektrikçi olamama rahmen
Sosyal ağlarda paylaş

gearına göre değişir o tercih, full 346 gearla raid yapmak istiyosan mesela haste yerine spirit tercih etmek daha mantıklı olur.

on use a +spirit veren bi trinketle manatide kullanarak, boş kaldıkça da ligtning bolt spamliyerek mana sıkıntısını halledebilirsin.

bu arada ft/ft ı denediğim zaman hit expertise cap değildi, hcde denedim zaten kısa bi süre, sonra eski düzene geçtim. ama cap değilse 2 setupa da değil yani, aynı gearla(main hande caster silahı aldım tabi ftftta o hariç) ikisini de denedim ftft daha az dps çıkardı.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi vidar şöyle diim. spellhit cap yaptığın zaman ft vuruşunu misslemediğinden biraz daha artıyo dpsin. ayrıca ft glyphi falan da etkiliyo biraz.

şimdi restoya gelirsek gemler int-haste haste hala main statımız raid heal şu bu için. spirit açan trinketler var blood of isiset ve tear of blood bunları alırsanız mana tide la falan bide lightning bolt spam la problem çözülür. mastery niz 10. küsür falan olursa iş görür oluyo bu arada yeterli yani. Ama patchten sonra çok ağır tank healer olabilirsiniz mastery - haste stackleyerek.

hatta az sonra üşenmezsem dummy şeysi koyayım enhance için.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:

şimdi restoya gelirsek gemler int-haste haste hala main statımız raid heal şu bu için. spirit açan trinketler var blood of isiset ve tear of blood bunları alırsanız mana tide la falan bide lightning bolt spam la problem çözülür. mastery niz 10. küsür falan olursa iş görür oluyo bu arada yeterli yani. Ama patchten sonra çok ağır tank healer olabilirsiniz mastery - haste stackleyerek.

anlamadığım nokta
main stat olarak haste tamam
ama int niye ? millet spirit diyo ?
yani ben mastery ve crit ratei çatır çatır reforgeladım yani
gerçi itemler değişecek hertürlü orası allahın emri yani.
niye herkes farklı söylüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

intten mana + crit + spellpower gain olduğu için main stat bildiğin. haste capini bilmiyorum da hala raid healer mantığında kullanıldığımız için chain heal ve healing rain castlerini düşürmek için haste iyi. sonra spirit. base spiritinizi yükseltirseniz şu an trinketlerle proclatarak + manatide + lightning boltla mana probleminiz olmaz.

patchten sonra spi>int>haste olucak bence de mana tide nerfünden sonra. . tank healer shaman olursa anca haste yerine mastery stackletirler gibime geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...