Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu topikte küfür serbest olsun - kedi katliamı

fede

Öne çıkan mesajlar

Horizon said:

Bunların isim soy isim, resim topluca ifşa edilmeleri lazım. İpsiz varlıklar.

yanlız bişi dicem
böyle bir olay daha önce olmuştu tartışılmıştı forumda
ap açık İŞTE O ÜYELER der gibi kimlik ifşa etmek de suç sayılıyor
tamam kanunlar manunlar demicem de, bu adamların yaptığı hayvanlığa karşı hemen rage olmayın, su ürünleri mühendisliği okuyup sarhoşken kedi tekmeleyebilen bir adamın hayatı dümdüz gitmez zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Gecko, oturup linç edilsin demiyorum ben. Toplum içinde parmakla işaret edilsin ki hayvanlığının farkına varıp, çıkıp özür dilesin. Hayvanım desin, sonrada kanuni yönden ne cezası varsa çeksin.

Tabi yeni kanuni düzenleme gerekiyorsa o da yapılsın. Bu tarz olaylar toplumsallaştırılmassa hiçkimse bir halt yemiyor. Ne vatandaş, ne yetkili, ne de siyasetçisi vs..
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon said:

Gecko, oturup linç edilsin demiyorum ben. Toplum içinde parmakla işaret edilsin ki hayvanlığının farkına varıp, çıkıp özür dilesin. Hayvanım desin, sonrada kanuni yönden ne cezası varsa çeksin.

Tabi yeni kanuni düzenleme gerekiyorsa o da yapılsın. Bu tarz olaylar toplumsallaştırılmassa hiçkimse bir halt yemiyor. Ne vatandaş, ne yetkili, ne de siyasetçisi vs..

demez bence
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

senko said:

kiz kardes uzerinden tepki verilecekse bende varim!

ŞU DAHİ ANLAMINDAKİ DE LERİ AYRI YAZ ARTIK YA OF.

dahi anlamindaki de degil ordaki, esitlik anlamindaki de.
gerci esitlik anlamindaki de de ayri yazilir, orda hata var.

"O filmi ben de seyrettim" burda mesela -de eki dahi anlaminda degil esitlik anlamindadir.

Hergun yemek yiyen berkay da yemedi o gun. Burda dahi anlamindaki de oldugundan ayri yazilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

hakkaten küstüm oynamıyorum gibi bişi olmus.vuraydın kafasına 2 tane sen gidiceğine cocugu kovsaydın

Bella said:

girişemedin mi o çocuğa?
allahım ya cidden nefret edıyorum topundan allah belalarını versin acı çekerek ölsünler hepsi inşallah.

dalmamak için gittim zaten. babasını tanıyorum çocugun. annesi de geçen sene vefat etti. sırf o annesinin babasının hatrına gittim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BİR ÜLKENİN GELİŞMİŞLİK VE UYGARLIK DÜZEYİ O ÜLKENİN HAYVANLARA DAVRANIŞ BİÇİMİ İLE ÖLÇÜLÜR.
'Varlık'ların haklarına karar verirken, sorulması gereken soru 'Onlar düşünebiliyor mu ya da konuşabiliyor mu? ' değil, 'Onlar acı çekebiliyor mu? ' olmalıdır Jeremy Bentham

"ALLAH DER Kİ:
HAYVANLAR BENİM SESSİZ KULLARIMDIR.
ONLAR ŞİMDİ ZULME SUSUYORLAR AMA HESAP GÜNÜ KONUŞACAKLAR!" HZ.MEVLANA
Sosyal ağlarda paylaş

o.ç'na sağlı sollu gidiyorlar

ekşi'den

bunu yapan kişi olan ufuk günaydın isimi şahsın ege üniversitesi dahil hiçbir yerde barınmaması , öğrencilerin iyiliği ve güvenliği için rektöre mail yazdığım olaydır.

prof dr. candeger yilmaz
[email protected]

ayrıca rektör yardımcılarına mail atmak isterseniz buyrun:

http://www.ege.edu.tr/...lid=1&sayfaid=65&cat=details

yazdığım mailda ahanda burada:

sayın yılmaz,
tüm türkiye'de yarattığı vahşetle onbinlerce insan tarafından kınanan, öğrenciniz ufuk günaydın'ın yaptığı zalimce yaptığı hayvan katliamına seyirci kalmamanız adına, şahsınız ve üniversite yönetiminizin duyarlı davranmasını beklemekteyim.
öğrenciniz ufuk günay'ın 300 tl karşılığında serbest kalmış, ve muhtemelen çok yakın zamanda üniversitenizdeki eğitimine devam edecektir.
toplumsal açıdan öğrencinizin, ege üniversitesi'nin vereceği ilim eğitiminden öte insanlık eğitimine muhtaç olduğuna inanmaktayım.
bu şahsın , bir ege üniversitesi öğrencisini temsil edemeyeceği gibi, "insanlık" kelimesini bir kenara koyup vahşice davranmasının kabul edilemez olduğunu düşünüyorum.

lütfen internette dolaşan bu videoyu sansürsüz izlemenizi, içinizdeki sesi dinleyip, okulunuzdaki öğrencilerinizi de göz önünde bulunduraraktan gerekli duyarlılığı göstermenizi dilerim

ps: entry yazılırken gaza gelinip hatayla silinip tekrar girilmistir, günah almayınız efendim. daha yazıpta bozmadık bugüne kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...