Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diabloda maphack

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 20 Ağustos 2004 11:05 tarihinde demiş ki:
warez, serial, crack olayına giriyor sanırım bu..
çünkü sonuçta battle.net'i bozabilecek, haksız bir şekilde hile yapmanıza imkan tanıyan programlar da mevcut..

bu tür programları kullanmanıza şiddetle karşıyım. Single da kullanacaksanız kullanın kimsenin oyununu na zarar vermeden . Lakin B.neti bozmanız mümkün bile değil.

Pek çok arkadaşım kullandı. Tavsiye etmiyorum enaz 6 ay içinde cd keyiniz banlanacaktır böyle bir programı kullanmaktan ötürü . Bunu garanti ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmeden etmeden ohh ohh konuşun size sorulanı bilmiyorsanız lüten cevap vermeyin gelipte burda maliye bakanı oğlu muamelesi çekmeyin kimseye single de oynıcam kardeşim sizene ben dedimmişmiyim orda bak kocaman yazıyor kafama göre takılcam kirletmeyin şu forumu ya tama bişiler biliyosunuz kardeşim[signature][hline]PvP Yapmak bir kediyi sevmek gibidir eğer elinizi yanlış yere götürürseniz kapılırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

evet biz zaten hep bilmeden etmeden konuşuruz.
forumun "warez, crack, serial yasak" kuralını da biz uydurduk, aslında yok öyle birşey..

bak redalhoor, maphack diyorsun kendi başıma takılcam diyorsun,
ama o siteler genellikle battle.net'e zararlı materyaller de içerir.
bizim derdimiz o.[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Single playerda oynadıgım zaman bi zararırın oldugunu düşünmüyorum bencede yokh evimde net yokh bişi yokh nasıl olurda arar verebilirim saddece daha kolay olması için anlayış göstermenizi bekliyofdum çıkıp zararlı dediniz evimde net yokhki

Bu arada kimseye gidin felam demedim sallayan arkadaş kimse kafasını klozete soksun düşünsün[signature][hline]PvP Yapmak bir kediyi sevmek gibidir eğer elinizi yanlış yere götürürseniz kapılırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 20 Ağustos 2004 10:10 tarihinde demiş ki:
YAw arkadaşlar diablo2 oynuyorumda maphack varmı acaba yani şu haritada yaratıkları kırmızı gösteren alleti edevat böle ıvır zıvırlkarı bulabilceğim bi sit söylerseniz sevinirim

kusura bakma ama ben buradan senin B.net serverlarından mı yoksa open char ınla single mı oynayacağını hiç ama hiç anlayamadım. Gizli bir yere koyduysan bulalım beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

singleplayer olsun olmasın, o tarz siteler verilmesi yasak forumlarda..
dediğim gibi, içeriğinde battle.nette hile programları (trainer, crack, vs) mevcut olabilir.

bu yüzden sakıncalı site koymayın diye uyardık..[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

bütün multi kapısmalı oyunlarda MH illegaldir.Ama bence diabloda kullanmak çok yararlı hem öbür playerlarada yardımcı oluryor rushlarda filan bide maphack kullanan bir oyuncunun baska bi oyuncuya zararı olmuyor.Açılan gamename ler "rush pls with MH" yani millet alışmış blizzardda göz yumuyor artık zaten diabloya bakmıyorlar..[signature][hline]BattleNet : MaGe_SoLid
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dynun, 20 Ağustos 2004 12:33 tarihinde demiş ki:
Yanlış anlamayın ama ne zevk alıyorsunuz oyun dışı hile vs.

iyi güzel birşey olsaymış yapımcı firma zaten koyarmış oyunun içine. Böyle şeyle sadece zevkini kaçırır bak dinle beni.

Dynun +1[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 20 Ağustos 2004 14:15 tarihinde demiş ki:
bütün multi kapısmalı oyunlarda MH illegaldir.Ama bence diabloda kullanmak çok yararlı hem öbür playerlarada yardımcı oluryor rushlarda filan bide maphack kullanan bir oyuncunun baska bi oyuncuya zararı olmuyor.Açılan gamename ler "rush pls with MH" yani millet alışmış blizzardda göz yumuyor artık zaten diabloya bakmıyorlar..

heh
göz mü yumuyorlar ?
gülerim buna
SC de bile hala hack yapan accountlar cd keyler ban yiyor . Diablo da mı göz yumacaklar ? Daha yakın geçmişte banlandı Diablo cd keyleri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 20 Ağustos 2004 14:15 tarihinde demiş ki:
bütün multi kapısmalı oyunlarda MH illegaldir.Ama bence diabloda kullanmak çok yararlı hem öbür playerlarada yardımcı oluryor rushlarda filan bide maphack kullanan bir oyuncunun baska bi oyuncuya zararı olmuyor.Açılan gamename ler "rush pls with MH" yani millet alışmış blizzardda göz yumuyor artık zaten diabloya bakmıyorlar..
MH legal demek :)
"yasal" değil "legal"
DAoC ta biraz radarla dolaş bakalım noluyor :)[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 20 Ağustos 2004 15:55 tarihinde demiş ki:
said:
Dynun, 20 Ağustos 2004 12:33 tarihinde demiş ki:
Yanlış anlamayın ama ne zevk alıyorsunuz oyun dışı hile vs.

iyi güzel birşey olsaymış yapımcı firma zaten koyarmış oyunun içine. Böyle şeyle sadece zevkini kaçırır bak dinle beni.

Dynun +1

sizene kardeşim adam öyle zevk alıyor demek
oyunlarda hile kullanmayı sevmem
ama tek kişilik oyunda hile kullanan adama laf söyleyemezsiniz[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

arkansis canım benım o ban tarihine bak 2003 eylülmü ne ayrıca o adamlar diablo2 klasörüne dll atıp maphack türünden kullanıolar e bittabi direk detect oluyorlar.ama bi tane hack war simdi sölersem ban yerim :D diablo klasörüyle alakası yok o yüzden undetectable ve ben dahil cogu arkım kullanıyor hala ban yemedik ( orjinali alalı 2 sene oluyor) , ama tabi kullanıp kullanmamak size kalmıs :)[signature][hline]BattleNet : MaGe_SoLid
Sosyal ağlarda paylaş

cheat trainer türevi hackler kural dışı değildir
battlenet de kolay kolay ciddi bile hile yapılamaz merak etmeyin

ayrıyetten evrensel bi kanun vardır: multide cheat/hack yapan dombilidir.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

maphack bence de forumda bu kadar bas bas baarınıldığı kadar rezil bi şey değil diablo konusunda. sadece insanın doğru yöne gitmesini sağlıyor. 4 dakika da bir meph run yapacağına 8 dakikada bir oluyor... eh haklısınız, çok büyük avantaj sağlıyormuş. ayrıca kullanırsa onun zevki kaçacak, diğerlerinin değil. onun için boş verin, isteyen istediği gibi oynar. ha işin kötüsü bu maphack'in olduğu yerde muhtemelen item'ları doğrudan toplayan hack'de vardır ki bu haksızlık oluyor. Adam böyle bi şey istese neyse, basit bi maphack istemiş.
ayrıca SC'deki maphack'le, d2'deki takdir edersiniz ki farklı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 20 Ağustos 2004 16:45 tarihinde demiş ki:
arkansis canım benım o ban tarihine bak 2003 eylülmü ne ayrıca o adamlar diablo2 klasörüne dll atıp maphack türünden kullanıolar e bittabi direk detect oluyorlar.ama bi tane hack war simdi sölersem ban yerim :D diablo klasörüyle alakası yok o yüzden undetectable ve ben dahil cogu arkım kullanıyor hala ban yemedik ( orjinali alalı 2 sene oluyor) , ama tabi kullanıp kullanmamak size kalmıs :)

hacı
oyun az oynandığı için diğer oyunlarına nazaran son zamanlarda FT faktörü yüzünden , toplu toplu atıyorlar banları. Bilmem anlatabiliyormuyum.

Yani oyunun spyware özelliği olup olmadığı çok tartışıldı zamanında. Blizzarda bu konuda çok büyük eleştriler şikayetler yöneldi. Hepsinden sıyrıldılar. Bence tetikde olmanızda fayda var.[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...