Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

online collaboration web site

senko

Öne çıkan mesajlar

arıyorum :D güzel interfaceli bir siteye grup elemanları dosyalarını upload edebilsin yüklesin son değişmeleri görebilsin. mümkünse calendar dır notepad dir bu gibi özellikleri olsun bir site arıyorum. Üyeliği de cüzi bir miktar olan.

Gerge ile bi aralar bişi kullanıyorduk hatırlayamadım onun adını, gerge hatırlarsa söyler işte ona benzer bişi arıyorum.

hatta içinde software project managment modülü olursa tadından yinmez :D
Sosyal ağlarda paylaş

basecamp falan var project man. olarak ama paralı hep onlar..

en ideali zoho + google apps entegrasyonu olur sanırım..
http://www.zoho.com/projects/zohoprojects-for-googleapps.html

code repository olarak da google code'u kullanabilirsiniz.. muhtemelen google apps içinde onunla da bir entegrasyon vardır (o paralı olabilir tabii)

sonuçta tüm işlerini yönetebileceğiniz bir ortam oluşabilir..

tabii google apps ve zoho'nun bedava versiyonlarının ne kadar kısıtlı olduğunu tam kestiremiyorum(?)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya canim cigerim kusura bakma da eseklik ediyosun. Milyon tane guzel open-source project manager var. Al kur birini rahat et.

edit : hatta seklini semalini sevdiklerimizden bi tanesi opengoo imis bak, not almisim bi yerlere simdi gordum. www.opengoo.org

edit2: eheh baska firma satin almis ya da firma adi degismis. artik parali olabilir =P
Sosyal ağlarda paylaş

nedenko biz o kadar profesyonel sekilde kullanmayacagiz. istedigimiz seyler hangi tasklari kim aldi, hangileri kaldi deadlineler ne zaman bi de hangi dosyayi en son kim yukledi kim degistirdi vs gibi cok basic seyler. ha bide wiki tarzi bisi lazim. gerekli tutolari digerlerine anlatabilmemiz icin. topu topu 4-5 kisi kullancak zaten.

springloops uygunmus bayagi. aslinda onun freesi bile yeter de gunde 3tane file yukleyebilirsin olayi bozuyor herseyi.
Sosyal ağlarda paylaş

basecamp ile springloops arasinda 2kat fiyat farki var yalniz :)
baktim basecamp'e de ona vercegimiz aylik 25dolara deger mi degmez mi bilemedim.
bizim icin pek artisi da ok springloops'a gore.

zaten kendimiz kursak yine domaindi suydu buydu derken bi10dolar fln vercez ayda.
Sosyal ağlarda paylaş

basecamp project management, yukarda yazdigin seyleri yapmak icin yapilmis bisi. Yani aslinda sen tam tanimladin, cok karisik prof olmasin o isleri yapsin diyenler icin uretilmis bisi.

springloops repository o cok ayri bisi, bu iki ozelligin brilestigi bir urun yok zaten genelde 2 ayri sey kullanirlar basecamp springloops, baska bisi+ baska bisi, ihtiyaclarina bagli, ama o iki is iki ayri yazilim isidir.

ikisi cok ayri yazilimlar.

basecamp in bedava si var dosya paylasimi yok. birde zamaninda 7-10 dolarlik bi paketi daha vardi kaldirilmis sanirim.

Fiyattan sa eed cok ucuz degil, pazari domine ettikleri icin fiyatlari yuksek tutuyolar, ama cok yazilim denedik biz, baska da uygunu yok o dediklerini tam anlami ile basitce yapan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...